SPOTKANIE Z WOJEWODĄ W KOMENDZIE POWIATOWEJ POLICJI W PYRZYCACH

gl

         W dniu 9 maja br. Wojewoda Zachodniopomorski, Krzysztof Kozłowski, odwiedził Komendę Powiatową Policji w Pyrzycach. W spotkaniu uczestniczył także Pierwszy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie, mł. insp. Jarosław Pasterski.

            Wizyta dotyczyło szeroko pojętego bezpieczeństwa mieszkańców powiatu pyrzyckiego oraz zagrożeń występujących na tym terenie. Spotkanie było okazją do przedstawienia bieżących spraw związanych z funkcjonowaniem jednostki.


reklama
     

         W pierwszej części wizyty Wojewoda spotkał się z kadrą kierowniczą jednostki gdzie w roli gospodarza wystąpił Komendant Powiatowy Policji w Pyrzycach podinsp. Krzysztof Dębiński. Podczas rozmów omawiano specyfikę pyrzyckiej jednostki zarówno wydziału kryminalnego jak i prewencji i ruchu drogowego oraz Komisariatu Policji w Lipianach. Rozmawiano o programie „Dzielnicowy Bliżej Nas” o spotkaniach ze społecznością lokalną, a także o narzędziu jakim jest Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. W drugiej części spotkania Pan Wojewoda spotkał się z pracownikami cywilnymi i policjantami, aby porozmawiać o pracy i służbie jaką pełnią w pyrzyckiej jednostce.

          W czasie spotkania Pan Wojewoda wyraził wdzięczność policjantom i pracownikom cywilnym za ich trud i wysiłek w podejmowaniu niełatwych działań zapewniających bezpieczeństwo na terenie Powiatu Pyrzyckiego.

st. sierż. Marcelina Pałaszewska
KPP w Pyrzycach


reklama
      

5 odpowiedzi na SPOTKANIE Z WOJEWODĄ W KOMENDZIE POWIATOWEJ POLICJI W PYRZYCACH

 1. Anonim pisze:

  Dlaczego nie zaproszono mieszkańców Pyrzyc może Wojewoda dowiedziałby się prawdy o pracy pyrzyckiej policjii komendant ze Szczecina bo słuchać samowychwalania jakie to my morowe chłopaki to każdy potrafi NASTĘPNYM RAZEM PANI RZECZNIK PROSZĘ POINFORMOWAĆ O NASTĘPNYM SPOTKANI TROCHĘ WCZEŚNIEJ A NIE OPISYWAĆ CO BYŁO BO JESZCZE KTOŚ NIE TYLKO POLICJA MA DO POWIEDZENIA CZY JAKO MIESZKAŃCY CZUJEMY SIĘ BEZPIECZNIE

 2. nnh pisze:

  Mogłeś przyjąć się do policji i pokazać co potrafisz bo pewnie nić bo się nie nadawałeś.

 3. Anonim pisze:

  jestem byłym i coś wiem o tej psiarni,jaki to syf

 4. nnh pisze:

  Nie podołałeś słaba psycha.

 5. Anonim pisze:

  emerytura niestety

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.