Wyniki wyborów na Burmistrza Pyrzyc

Kandydat >>> Lipiński
Kazimierz
Łyjak
Justyna
Odachowska
Agnieszka
Podzińska
Marzena
Serdakowski
Jan
 Komisja
obwodowa
1  142  211  176  216  53
2  68  126  90  164  23
3  171  299  348  271  92
4  63  125  119  85  30
5  113  268  210  240  58
6  108  226  180  228  85
7  83  156  128  188  34
8  190  157  206  288  24
9  159  104  39  112  16
10  116  187  96 260 15
11  76  162  42  77  12
12  134  50  58  44  12
13  5  1  2  0  2
razem  1428  2072  1694  2173 456

348 odpowiedzi na Wyniki wyborów na Burmistrza Pyrzyc

 1. Marysia pisze:

  Kiedy pozostałe wyniki?

 2. Anonim pisze:

  Żeby tylko Podzińska nie wygrała kolejnej kadencji. Znowu będzie czas stagnacji dla Pyrzyce

 3. Mieszkaniec pisze:

  Oby PiS nie wygrał, tutaj nie głosujesz na osobę, czyli Panią Łyjak, tylko na partię. Pani Podzińska burmistrzem.

 4. Ela pisze:

  Ludzie, czy ktoś potrafi wskazać co dobrego dla gminy zrobiła Pani Podzińska? Bardzo proszę, niech ktoś napisze jak wie.

  • Przemek pisze:

   Chociażby droga w miejscowości Gizyn.Od końca wojny był z tym problem,kolejni burmistrzowie obiecywali i nic,tak chwalono komunę a tez nic sie nie działo,zawsze na uboczu,zawsze środki wypływały na inne cele,więcej się działo w mieście niż na wsiach.I teraz boli miastowych za przeproszeniem. Nie życzyłbym najgorszemu wrogowi aby mu przed domem drogę usypano ze szlaki,żużlu,odpadów z elektrowni i aby wdychal w gorący,upalny dzień razem z dziećmi ten pył..Na szczęście to już przeszłość dzięki pani burmistrz która postarala się.Dziwi mnie tylko kto jeszcze głosuje na Lipińskiego?.Ludzie mają naprawdę krótką pamięć i dają się powieść plotkom,swojemu głupiemu rozumowi i widzi mi się.

   • Ela pisze:

    No to coś się udało, dziękuję za informację. A może znajdzie się jeszcze jakieś dobro uczynione przez Panią Marzenę? Bo ja niestety znam ją od tej gorszej strony. Jednym słowem dużo złego a niewiele dobrego 🙁

   • jacek pisze:

    Gizyn to ciemny beton przejrzyjcie na oczy wreszcie !i nie piszcie pierdół !

   • Wyborca pisze:

    Przemku i cała społeczności gminy Pyrzyce. Chcę przekazać prawdziwą i sprawdzoną informację co do drogi w Giżynie. Fundusze na tę drogę zostały wykorzystane ze zwrotu za ścieżkę rowerową, bo tylko na taki cel mogły zostać przeznaczone. Czyli na drogi. Całą potrzebną dokumentację złożyli były burmistrz Marek O. wraz z panią Agnieszką O. do Urzędu Marszałkowskiego gdzie została zatwierdzona. Projekt cały czas czekał na wykonanie, a co za tym idzie, potrzebne do tego środki pieniężne. Problem w tym, że dopiero w tej kadencji ten zwrot pieniędzy został dokonany. Gdyby te pieniądze pojawiły się wcześniej, droga w Giżynie zostałaby wykonana już za poprzedniej kadencji.
    A ulica Słowackiego? To mieszkańcy wraz z radnym Mariuszem M. i radnym Mirosławem W. niejako dokonali tego, że zrobiona jest jej nawierzchnia. A klub „Pracujmy Razem” był tej inwestycji przeciwny. Za to bardzo był za tym, aby opróżnić budynki przedszkolne. Ciekawe, dlaczego pani burmistrz osobiście nie przychodziła na spotkania z rodzicami przedszkolaków tylko wysyłała swego zastępcę? Czyżby kierował nią strach? Na szczęście mieszkańcy pokazali swoją siłę i nie pozwolili na to.
    Podobnie sytuacja wygląda z nowym chodnikiem w Okunicy. To radny Mirosław W. zaangażował się i poświęcił swój czas, aby i ta inwestycja doszła do skutku (również po wieeeelu latach oczekiwania). Pani burmistrz cały czas chwali się ile to zrobiła, zapomina tylko dodać, że wiele tych potrzebnych i pożytecznych inwestycji dokonały inne osoby. Ona złożyła jedynie pod nimi swój podpis.
    Pamiętajmy o tym 4 listopada…

   • giżynianka pisze:

    sołtysia propaganda

  • Marek pisze:

   próba likwidacji przedszkoli to jej byl swego czasu główny cel

  • Kiko pisze:

   Kselowi dała robotę

 5. Bełkot pisze:

  Wszystkiego dobrego w dniu imienin hotel i tak bardzo ograniczony dostęp do informacji o tym jak się okazuje się być bardzo proszę czekać na telefon komórkowy w Polsce to nie jest aby skrzydło drzwiowe na pewno jakaś możliwość korzystania ze względu na transmisję impulsów z ośrodków wzrokowych nie ma problemu ze znalezieniem pracy w Polsce to w sumie nie

 6. Pyrzyczanin pisze:

  W drugiej turze TYLKO MARZENA!!

 7. Anonim pisze:

  tylko nie pis !

 8. Anonim pisze:

  Ja niestety muszę odebrać sobie wyjście na wybory powtórne, bo w życiu nie oddam głos ani na jedna ani na drugą 🙂 tragedia…

 9. Anonim pisze:

  A kiedy wyniki do rady powiatu?

 10. Anonim pisze:

  No własnie

 11. mintaj pisze:

  Marzenki się tutaj nie spodziewałem, druga tura będzie emocjonująca, choć pewnie lewactwo w tym mieście weźmie jednak górę, i nadal będziemy w czarnej….

 12. Darcking pisze:

  Ja tam daje nowej Radzie kredyt zaufania.

 13. mintaj pisze:

  Lepiej w kościelnej niż w Twojej 555, ups..Ty jesteś w czarnej prezydenta Słupska, ale nie wnikam w Twoje preferencje seksualne.

 14. Anonim pisze:

  A gdzie wyniki z pozostałych komisji ? Całkowity wynik się liczy.

 15. Anonim pisze:

  Dlaczego nie ma wyników z innych komisji ?

 16. Pyrzyczanka pisze:

  Kurde ludzie jesteście ślepi? Głosujecie na ówczesną panią burmistrz, a ona was nawet nie szanuje… widać, że ta Lyjakowa chce zmian i nie uważa sie za elitę.

 17. Tadek pisze:

  precz z PIS-em

 18. Tadek pisze:

  zagłosuje na łyjak jak bedzie bezpartyjna

 19. Jola pisze:

  Obydwie Panie nie były moimi kandydatkami Ale ja nie głosuje na partię tylko na osobę. Jak można głosować na Podzińską, która doprowadziła to miasto do chlewu. Gdyby nie mieszkańcy i wspólnoty mieszkaniowe na chodnikach leżały by tony śmieci. Zieleńce w stanie opłakanym,trawników nie ma tylko pełno zielska, brak nowych nasadzeń, w wały tak zarośnięte, że nawet nie widać ogródków działkowych. Żeby nie pielęgnować żywopłotów Podzińska wycięła naturalną barierę przed brudem i spalinami na lipiańskiej, szkolnej koło czołgu za biblioteką. Ludzie czas zmienić burmistrza i to nie ważne z jakiej partii ale czas na zmiany. Głupotą jest sugerowanie się w takich małych miastach jak Pyrzyce partią. A tragedią pozostawienie tej kobiety na następna kadencję 🙁

  • mieszkaniec pisze:

   Na wsiach też sami sprzątają przed swoimi posesjami i nikt nie czeka aż gmina przyjedzie i posprząta .Tylko tak mieściuchy nauczeni ze musi gmina sprzątać . Wstyd za was dla gminy

   • CVX pisze:

    Ja całe lato koszę grabię zamiatam wokół swojego domu nie czekam na kaszę z nieba!!!!do roboty mieszczuchy z—–e

    • Anonim pisze:

     Dzięki za radę jutro idę z kosiarką kosić park przy starostwie a pojutrze koło szpitala, A i jeszcze niech Podzińska podniesie w mieście podatek od nieruchomości 100 procent bo mieszczuchy przeciwnie do rolników płaca podatki lokalne i g…..o z tego maja. I jak piszesz maja sobie sprzątać, bo to wstyd dla gminy.

   • Anonim pisze:

    Gdyby nie mieszkańcy i wspólnoty mieszkaniowe na chodnikach leżały by tony śmieci, trzeba czytać tekst ze zrozumieniem

   • ! pisze:

    Ja również sprzątam przed swoją posesją w Pyrzycach, zamiatam chodnik, sprzątam śmieci na chodniku i ulicy,wyrywam chwasty itd., ale nie będę z miotłą czy kosiarką biegać po wałach, bo to jest przestrzeń wspólna. Ciekawe czy ,,mieszkaniec,, w swojej wsi sprząta to, co nie jego, a gminne .

  • mieszkanka gminy pisze:

   Tak zgadzam się. Ja akurat jestem z małej miejscowości, ale głos Joli popieram w całości. Dodatkowo Pani Podzińska niestety potrafiła zniszczyć wielu wartościowych ludzi, pozbyć się ich z pracy i obsadzić miernymi lecz wiernymi. I chyba to jest najważniejsze, że nie ma szacunku do ludzi. Popytajcie Państwo jak wygląda sprawa dojazdów dzieci ze szkół podstawowych do swoich miejscowości – dzieci krążą po połowie gminy żeby dojechać do domu po godzinie, a do domu mają 4 kilometry. Pani Podzińska pismo dostała z podpisami rodziców i nic 🙁 Wstyd i żenada.

  • wyborca2 pisze:

   Ciekawe jaki porzadek ma w domu?Bo z miasta zrobila chlew.

  • zazianty pisze:

   Ubolewam z powodu wycięcia/wykoszenia w 2015 posadzonego na wieluset metrach zywoplotu wzdłuz ściezki rowerowej!!!

  • Anonim pisze:

   To jakaś społeczna schizofrenia. Tyle było biadolenia i wylewania pomyj na Podzińską, a tu taka niespodzianka – poszli i zagłosowali na tę babę. To tylko świadczy o mieszkańcach. Jej nawet nie skomentuję, bo szkoda słów i klawiszy w laptopie.

 20. Anonim pisze:

  Zluzuj majty

 21. pyrzyce pisze:

  no jak parking przy ul.1 Maja!!!!!!!!!!!ha ha ha ciekawe jak samochody będą się poruszać po trasie i karetki pogotowia nie mówiąc o straży miejskiej

 22. anonim pisze:

  ile kosztuje ten parking na podobno 11 miejsc

  • Anonim pisze:

   Nietrafiony pomysł Podzińskiej tak jak paśniki – bo paśniki i likwidacja fontanny to też pomysł P Burmistrz zlikwidowała fontannę za poprzedniej władzy jako w-ce

   • Anonim pisze:

    Odrzuciła projekt obywatelski reaktywacji fontanny, a w programie wyborczym powiada, że chce powrotu fontanny na dawne miejsce… Nie jesteśmy profesorami, ale myślimy. Proszę nas nie obrażać.

  • Franc pisze:

   Nie liczom się koszty tylko pokazuwa przez calom kadencję nic nie robić ale przed wyborami sie pokazac pyrzyczanie przejrzyicie na oczy dosc podzinskiej basta

 23. Giżyn pisze:

  Witam. Trzeba dać drugą szansę Marzenie Podzińskiej co taki czlowiek zrobi przez jedną kadencje ludzie??Chyba porzadki po poprzednikach i wdrażać się w ten cały system. A w druga kadencja dopiero by pokazała na co stać burmistrza. I nie można jej zarzucić że nie zrobiła nic nam mieszkańcą Gizyna dała nową drogę na ktorą czekaliśmy tyle lat od II wojny światowe. Nam ta droga była potrzebna do życia a w Pyrzycach tylko myslicie o luksusach.Pamietajmy ze Gmina Pyrzyce składa się rownież z małych miejscowości.

  • Anonim pisze:

   Popieram, takie głupie myślenie i gadanie ludzi, najlepiej żeby wszystko wszystkim od razu zrobić, nie da się, ludzie opanujcie się, troszkę zrozumienia i logicznego myślenia

  • Pyrzyce pisze:

   Czyli tak bardzo sprzątała po poprzednikach, że doprowadziła do ruiny same centrum? No to faktycznie, musiał być burdel… Bez przesady, wszystko da się zrobić, każdemu dogodzić tylko z głową. Nie można robić jednej rzeczy kosztem drugiej, można zachować umiar we wszystkim. I tak jak ktoś napisał wyżej, w tak małych miejscowościach głosujemy na ludzi, nie na partię – to nie ma znaczenia. W Szczecinie Krzystek też kandydował na pierwszą kadencję z PO a potem wystąpił. Ma to jakieś znaczenie? Trzeba dać p Łyjak szansę.

  • Anonim pisze:

   Odezwał się lizus co chodzi w spodniach garniturowych i trampkach.

  • jacek pisze:

   Ha Ha ale peany na rzecz Marzenki nie uwierze ze cokolwiek zrobiła z mysla o mieszkancach :Gizyna a gdzie troska o :Młyny ,Turze,ryzsewko no chyba ta :spartaczona droga bo stary układ zadziałał i trzeba było zlecic dla swoich !

 24. Tadek pisze:

  ale mi ten anonim dowalił normalnie sie załamałem, precz z PIS-iorkami

 25. mintaj pisze:

  Tadek, nic nie poradzimy na to, że zabrali Ci ubecką emeryturę. Trzeba było być człowiekiem.

 26. anonim pisze:

  A co z Chytem, taki usłużny był dla Podzi i nic z tego nie ma.

 27. anonim pisze:

  Korba wracaj z urlopu banerów trza dowiesić.

 28. Tadek pisze:

  zabrali mi emeryture biede klepie jakies anonimy i mintaje mi dowalają siedze i placze. barany i wy myslicie że ta wasza gadka mnie rusza, raduje sie że udało mi sie wkrecić do dyskusji takie dwa głupole jak wy, kasy mam w bród popijam piwko i sie z was smieje i z waszych zakompleksionych osobowości, tylko czekam co tam jeszcze napiszecie żeby sie pośmiać. Precz z PIS

 29. mintaj pisze:

  Radek nie pij już więcej tego piwa, bo prócz jedynej synapsy w mózgu odpowiadającej za wypróżnianie, masz jeszcze wątrobę jak przetak. I nie płacz za emeryturą, już nigdy jej Ci nie podwyższą.

 30. Tadek pisze:

  nie wiem jak można nazwać sie mintaj, w przeciwienstwie do was pracuje od 5 lat w ROSTOCU i zarabiam 18 euro na godzine wy sie bijcie o te żałosne stołki ja zyje pełnia życia, napisz cos jeszcze lubie jak piszecie, widze tą wasza bezradność na życie

 31. mintaj pisze:

  Ty w Rostocku to jedynie siedziałeś Tadziu w więzieniu, za nieudaną próbę ukradzenia krasnala ogrodowego.

 32. Tadek pisze:

  rzuć kamieniem, zazdrość, kwas w ustach

 33. Tadek pisze:

  byłem na każdych wyborach, słyszałem wielu krzykaczy wybierzcie tego czy tamtego on rozwinie nasze miasto, wiem jedno po wyborach nikt nie liczy sie z ludzmi podnoszą opłaty za wode, scieki, smieci czynsze, a miasto wygląda tak jak kiedyś nic sie nie rozwija, bedę szczesliwy jak w pyrzycach ludzie beda godnie zarabiac, nie zacharowując sie do nocy aby związać koniec z koncem. Zycze wam wszystkiego dobrego Pyrzyczanie. A wybrane władze niech służą wyborca a nie robia swoje układziki aby tylko im sie lekko żyło.

 34. Portowiec pisze:

  Tak Tadziu, ważne byś był w tym Rostocku, i nie wracał. Zwłaszcza jak Twoi przodkowie na Tygrysach i Panterach.

 35. kleszcz pisze:

  Słowo ” ukradzenie” w dopełniaczu nie jest złe, anonimie wracaj do gimnazjum, i nie zarzucaj mintajowi błędu.

 36. Ktosiek pisze:

  A jakie wyniki w powiecie

 37. Tadek pisze:

  wracam wracam , portowiec tobie tez życze zarabiaj dobrze niech ci sie żyje dobrze i na nic nie brakuje

 38. Ktosiek pisze:

  Kto wszedł do powiatu,ma ktoś wyniki?

 39. Pyrzyczanin pisze:

  litości dla Pyrzyc !!!!!!!!!!!!!!!

 40. Jagoda Wątroba pisze:

  A tyle Wam obiecałam i ani jednego głosu.

 41. Anonim pisze:

  Tadziu, nie jesteś mile widziany na meczach Pogoni również, tam nie wpuszczają volksdeutschów.

 42. Sąsiadka pisze:

  Mieliście jedyną alternatywę poprawy Odachowska,mogła zmienić Pyrzyce bez podziałów.Macie co chcieliście,rękę w nocniku.POWODZENIA Pyrzyczanie

  • mieszkanka gminy pisze:

   Dokładnie tak. Była szansa, ale ludzie chyba boją się zmian i wolą to co znane, pomimo, że beznadziejne 🙁

  • Nadzieja pisze:

   Dlatego też została nam OSTATNIA szansa na zmianę. Głosujmy na Panią Justynę Łyjak. Pani Łyjak to nie partia, to człowiek. Dajmy jej możliwość zmiany, szczególnie gdy większość jej chce. Jeśli teraz nie zadziałamy, pamiętajmy, aby przez następne 5 lat nie płakać i nie narzekać, bo pretensje będziemy mogli mieć do siebie.

   • wyborca2 pisze:

    Zwlaszcza jesli chcemy miec odnowiony stadion i basen kapielowy to trzeba glosowac na Justyne Lyjak.

   • Anonim pisze:

    Każdy kandydat to nie partia , to człowiek. Działać to mają kandydatki na burmistrza, kto zastępcą?

   • Kobieta pisze:

    Pani Justyno jak mam na Panią głosować jeśli pozwala Pani na takie zachowanie swojego radnego? Oddałam głos na Panią w I turze i mocno tego żałuje.Czy zamierza Pani zareagować na żenujące „popisy” ????

    • Kobieta myśląca pisze:

     Pani Justyna nie steruje ludźmi ze swego komitetu wyborczego i nie ona kazała takie rzeczy pisać. A tym bardziej nie pozwala a piętnuje takie zachowanie. Jestem pewna, że „Kobieta” to ktoś z opozycji pani Justyny, ktoś kto wykorzystuje daną sytuację, aby wywołać medialną nagonkę. „Kobieto”, jeśli CZYJEŚ zachowanie, a nie pani JUSTYNY powoduje u ciebie zmianę zdania co do wyborów, to pokazuje jak masz dziecinne podejście. Czy ty też powinnaś odpowiadać za zachowania swoich znajomych? Idąc twym tokiem myślenia to jak najbardziej… Zastanów się nad tym.

     • Kobieta pisze:

      Proszę nie robić kpin z wyborców i bredzić o znajomych. No cóż zgodnie z Pani sugestią będę się mocno zastanawiać

      • Anonim pisze:

       Dokładnie to są jakieś kpiny
       Jak startowali to razem po mieście się wozili teraz p.Ł się odlacza hola hola co Pani zamierza zrobić z kolegą z partii?
       Nawet do debaty nie przystępuje
       Kpiny z ciemnogrodu

    • Człowiek pisze:

     Przestańcie być PO-wcami czy PIS-owcami! Bądźcie uczciwi, moralni, okażcie empatię, wartości, uczciwość. BĄDŹCIE DOBRYMI LUDŹMI! To nie boli, a pozytywnie procentuje. Szanujmy się nawzajem.

 43. Anonim pisze:

  Żal nam Pyrzyc.

 44. Załamka pisze:

  Mi też Pyrzyc…

 45. Wszystkiego najlepszego pisze:

  !

 46. Piotr pisze:

  Marzenka Marzenka Marzenka duże brawo

 47. PiterJupiter pisze:

  Jeszcze nic pewnego

 48. Anonim pisze:

  Zapewne wyborcy Odachowskiej i Serdakowskiego zagłosują na Łyjak bo pewnie chcieli zmian wyborcy Lipińskiego na Podzinska. Zatem Marzenka utonie zanim zimą przyjdzie.

 49. anonim pisze:

  Zwolennicy Lipińskiego nie zagłosują na Podzinską.

 50. pętak pisze:

  Odachowska swoim nierozważnym ruchem ( wieszając koszulkę z napisem konstytucja) zraziła do siebie sporą część wyborców. Zapłaciła za to w wyborach.

 51. pętak pisze:

  Konstytucja która nie spełnia aktualnych potrzeb naszego kraju, nie jest już konstytucją. Była skrojona pod takich lewaków jak Ty.

 52. pętak pisze:

  Mam nadzieję, że ze swym prezydentem nie dzielisz jego przypadłości. Tak zwanej ” Choroby Filipińskiej”.

 53. M.D. pisze:

  Obecna P Burmistrz wywaliła z pracy Panią Agnieszkę bo pozbyła się wartościowych zdolnych pracowników dlatego nie zagłosuję na P. Podzińską mam nadzieję że jak wygra Pani Łyjak to poprosi tak wspaniałego fachowca do pracy na rzecz Pyrzyc. Prośba do sztabu Pani Łyjak czy taka wizja zmiany ma szansę dla dobra nas wszystkich?

 54. Anonim pisze:

  Dobry pomysł, popieram

 55. Anonim pisze:

  Najlepszy pomysł

 56. Anonim pisze:

  Pytanie do gminnego komisarza wyborczego. Czy matka kandydata na radnego może zasiadać w komisji w okręgu gdzie on startuje…. BRAWO, BRAWO, BRAWO…

 57. kacper pisze:

  Ty myslisz, że komisarz wyborczy nie ma co robić tylko czytać pyrzyce.info, jak masz zastrzeżenia to wal prosto do niego a na pewno otrzymasz odpowiedź konkretną….czy ten kandydat wygrał?

 58. Piotr pisze:

  Sondaż wskazuje że Marzenka dalej będzie rządzić gmina Pyrzyce ale super..Pani burmistrz jest najlepsza

 59. Anonim pisze:

  Powiem tak, ludzie nie dyskutujcie z pisowcami, a dlaczego? Bo pis to stan umysłu. Tyle w temacie

 60. edek pisze:

  Powiem tak, ludzie nie dyskutujcie z POwcami, a dlaczego? Bo PO to stan umysłu, rozkradać Polskę i mówić, że rośniemy w siłę, piniędzy ni ma i nie będzie, kobiety zapieprzać do 67 roku życia, dzieci nie rodzić przywieziemy migrantów, aborcja i Boga ni ma, Europejczycy pełną gębą.Tyle w temacie.

 61. Anonim pisze:

  Drogie Panie kandydatki. Burmistrz to nie zabawa, przecinanie wstęgi pokazywanie się w TV w Białym Bawole, burmistrz to służba i jeszcze raz powtarzam służba. To praca na rzecz wyborców. To życie sprawami mieszkańców i pomoc, to problemy z którymi trzeba się zmierzyć. To rozmowy z mieszkańcami spotkania i praca dla nich. Burmistrz to powaga urzędu to etyka to zaszczyt. Która z kandydatek temu sprosta???

 62. Józef pisze:

  No właśnie chciałbym posłuchać obu kandydatek w debacie, ale znowu Pani Łyjak rezygnuje, z tego co wiem mają być dziennikarze ze Stargardu i Szczecina, co Tym razem, znowu ustawka czy boi się Pani kompromitacji bo nie ma nic do powiedzenia? Nie chcę widzieć jak Pani kiwa głową do swoich polityków, chcę Panią posłuchać bo w sumie nie znam A nie wiem na kogo głosować. Może jednak Pani da nam szansę usłyszeć może przyszłego burmistrza? Mieszkaniec Pyrzyc

  • Obserwator pisze:

   Pani Justyna pewnie by się dała wysłuchać, ale jak pani Marzena daje „dziennikarzowi” z Pyrzyc to nic dziwnego, że czuje niechęć do takiej konfrontacji 😅

  • Anonim pisze:

   Gdy to byli uczciwi rzetelni dziennikarze to debata wskazana, a tu specjalista od monitoringu i ratler. Kolejna ustawka lewactwa!

 63. nn pisze:

  Pani Justyna ma tyle do powiedzenia co nic.Boi się konfrontacji.

  • Anonim pisze:

   Boi się pytania przepraszam czy to z pani listy startował warchol
   Co mu 3 litery skrzydeł dodaly i wena nasza na publiczne obelgi w stosunku do bliźniego ot demokracja
   Jak to powiadaja z dwojga złego lepiej w tą stronę
   Ja wiem a wy robta co chceta!

  • Zainteresowany pisze:

   Ciekawe jakie są nazwiska owych dziennikarzy z Pyrzyc, ze Stargardu i Szczecina. Domyślamy się kim są :)) A dlaczego pani burmistrz tak zależy na tej debacie?

 64. Anonim pisze:

  No tak, ciemny lód to i w ciemno pójdzie. Pewnie Pani Lyjak będzie miała lektora podczas pełnienia kadencji

 65. Do Anonima cykora pisze:

  Do anonima powyżej z 15.52, przecież ma być jeszcze dziennikarz ze szczecina i Stargardu, każdy ma zadać swoje pytania, kandydatki też mają swoje pytania. Czy to też ma być problem? Może dla Pani Łyjak trzeba ściągnąć dziennikarzy z innego kraju, żeby się zgodziła na debatę. Boicie się debaty i będziecie wymyślać przeszkody i obrażać innych, żeby Łyjak się nie skompromitowała przed drugą turą.
  Cykory jesteście i pieprzycie coś tam coś tam o rzetelności i lewactwie.

  • Anonim pisze:

   Jak ustawiliście debatę cztery lata temu ze POdzia od razu wylosowała Olecha przypadek nie sądzę. Dziennikarze ze Stargardu i Szczecina z Gazety Michnikowskiej podaj nazwiska tychże elyt dziennikarskich. Słowo rzetelny waszym obiegu nie funkcjonuje. Zaproponujcie Wy jednego i PiS jednego dziennikarza i wtedy można mówić o wyrazie, który jest Wam obcy.
   POczekajcie nie będzie impulsu monitoringu za 7 tys. zł miesięcznie.

   • lollek pisze:

    Podzia „wylosowała” wtedy pytanie o oświacie, przypadek.Panie Wojtasik to ile za metr kwadratowy chodnika brał po znajomości Pan Ksel?

    • Anonim pisze:

     I mówiła wtedy, że będzie chciała zlikwidować przedszkola? Jeśli nie to debata jest bez sensu bo prawdy nie usłyszymy. Gdzie jest strefa ekonomiczna?

   • Anonim pisze:

    Nie ośmieszaj się, jakie by nie było pytanie, co to za kandydatka na burmistrza co się boi konfrontacji. Śmiech na sali, gdyby Marzena miałabyć sama a reszta wszyscy z pisu i tak by się nie zgodziła Łyjakowa bo by ją Marzena zjadła.

    • Historyk pisze:

     To prawda. „Zjadać” ludzi potrafi. Dobrze by było jakby jeszcze potrafiła szanować ludzi. Co mi po debacie? Chcecie takiego burmistrza, który „kasuje” gadką? Zajrzyjmy do przeszłości. Wielu wielkich ludzi, z ogromnymi osiągnięciami dla społeczeństwa, narodu, kraju czy ogólnie ludzkości przeszło do historii, mimo, że byli zwykłymi (czasami prostymi) ludźmi. Są znani, BO DZIAŁALI, nie gadali! Wniosek nasuwa się sam.

  • Anonim pisze:

   Ciekawe jak ta Pani sobie poradzi na sesjach jak np Pan Majak zada trudne pytanie, pewnie zadzwoni do przyjaciela albo do taty poleci.porażka

 66. anonim pisze:

  Czy ktoś Pana Ćwiklińskiego nazwał dziennikarzem ?

 67. jacek pisze:

  nie chcemy to PIS

 68. Anonim pisze:

  Dawać tą debatę, jak każdy obywatel chcę wysłuchać obu kandydatek, nie obchodzi mnie kto co i jak, żadna nie powinna bać się trudnych pytań, poza tym każda może je zadać więc bez sciem mi tu tylko kawa na ławę.

  • Anonim pisze:

   Zgadzam się kawa na ławę

  • Rozsądny pisze:

   Taaaa…. Kawa na ławę a wraz z nią piękne słówka wraz z pustymi obietnicami. Skąd my to znamy. Ja nie chcę słuchać, ja chcę widzieć i odczuć co będzie przez kolejną kadencję. Już się nasłuchałem 4 lata temu. Liczą się czyny, nie słowa. Gadać to każdy potrafi.

 69. Luźne majty pisze:

  Debata…..
  Psy szczekają (albo ratlerki – jak kto woli) a karawana jedzie dalej! Oj palą się dupki co niektórym, palą!
  Już nawet ludzie z bliskiego otoczenia obecnej władzy próbują przejść na wlasciwią stronę. Czy nie za pozno? Chyba Nie! Zawsze można podjąć wlasiwą decyzję!
  Poza tym, Rada elekcyjna, – wyborem mieszkańców – pokazuje w jakim kierunku zamierza iść ( oczywiście poza jedyną, najlepszą, niepowtarzalną, bez skazy poczętą Panią Radną).
  Pyrzyce – to jest wasz czas!
  I pięknie!

 70. Mirosław Budynek pisze:

  Nazywam się Mirosław Budynek jestem członkiem PiS. Zastanawiam się niby na jaki temat mają debatować? Jak naprawić chodniki, drogi, a może jak posprzątać ulice, chodniki, parki, o stadionie w Pyrzycach z bieżnią żużlową, który jest jedynym boiskiem lekkoatletycznym, a może o basenie przy szkole nr 1, który od lat jest nieczynny, czy pękających murach hali sportowej przy szkole podstawowej nr 3, w końcu o złym wyglądzie urzędu, jako wizytówce naszego miasta. Czy o cenach wody, ścieków, śmieci, które systematycznie rosną. A może o fontannie, której nie ma, czy o pożyczkach i kredytach , które zaciągnęła obecna Burmistrz. Pani Justyna Łyjak kandydat na Burmistrza Pyrzyc idzie realizować program Rządu PiS, czyli naprawa dróg, chodników, termomodernizacja mieszkań, wymiana piecy węglowych na ekologiczne, wymiana okien i drzwi, budowa mieszkań + na realizację tych programów są zabezpieczone pieniądze. Uważam że taka debata nie ma sensu. Wybór na stanowisko Burmistrza Pyrzyc Justyny Łyjak jest ogromną szansą dla naszej gminy.

 71. Grażyna Waclawik pisze:

  Pani Burmistrz chciałaby konfrontacji A krytyki przyjąć nie umie, usuwa moje komentarze na swoim Facebooku bo są niewygodne pozostawia tylko te które pasują. Proponuję dac szanse Pani Łyjak niech przez te parę lat pokaże co potrafi, a później niech obie panie debatuja i pochwala się swoimi sukcesami. My jako wyborcy ocenimy. Pani Marzena teraz obiecuje co to dla Gminy nie zrobi a gdzie była przez te wszystkie lata???I jeszcze te zagrywki pod publiczkę atak na Panią Łyjak tuż przed wyborami. Uspokoi się Pani i daj rzetelnie zagłosować.

 72. anonim pisze:

  Panie Mirku zgadzam się z panem to co pan napisał to jest problem ludzi szczególnie chodniki no i wszędzie brud a są wybory wstyd

 73. Anonim pisze:

  Zgoda brud wszędzie dziurawe ulice oj bida i nędza

 74. Jaś pisze:

  PINIĘDZY NIMA I NIEBĘDZIE

  • Anonim pisze:

   Zgadzam się z Panem Mirosławem, syf totalny. Stadion wygląda tak samo jak 20 lat temu. Nic nie jest robione. Tylko puste obietnice nic więcej! To jest gospodarz!!! Chodniki krzywe drogi dziurawe. Dzieci już placu zabaw nie mają bo albo likwidują albo jest tak stary że strach dzieciaka puścić. Czemu to co pokazuje w spocie nie zrobiła chociaż jednej rzeczy?!!! A wiem co zrobiła. Świetlice wiejską w Mechowie za 500 tys zł. a przedszkole na Narutowicza doprowadza do ruiny!!!! To jest gospodarz!!! Brawo Pani Podzińska!!!! Oby tak dalej! (…)

 75. Anonim pisze:

  Burmistrz sterowana z tylnego siedzenia taką chcemy?

 76. Jaś pisze:

  Zgoda do miotły i pani M też

 77. anonim pisze:

  No niech wygra Marzenka to zrobi porządek z przedszkolami ma plan

 78. anonim pisze:

  Usuwa komentarze z swojego Facebooku a to spryciula no popatrz

 79. anonim pisze:

  Brud wszędzie może jej podpowiedz są wybory aż się boję co będzie po wyborach

 80. Anonim pisze:

  Nie zdziwił bym się jakby wieła miotłe i sama zaczeła sprzątać chodniki żeby pokazać jaka jest oddana pyrzyczanom.

 81. anonim pisze:

  niech pokaże czekam

 82. Pyrzyczanka pisze:

  BRAWO Pani Grażyno! Potwierdzam to co Pani pisze, bo sama widziałam Pani zrzuty ekranu udostępnione przez Panią na stronie Facebooka „Pracujmy razem – Komitet Wyborczy Wyborców Marzeny Podzińskiej”. Były tam przez około 1 godziny (od 22:00 do 23:00), ale to wystarczyło abym sobie zrobiła kopie. Dobrze czułam, że zostaną PONOWNIE usunięte. Pani Łyjak potrafi wziąć na przysłowiową klatę nawet nie swoje czyny. Dajmy szansę Pani Łyjak, nie skazujmy jej jeszcze przed wyborami. Z tego co słyszę, to niektórzy obawiają się partii PIS. Pani Łyjak to nie partia. To kobieta, która chce tak jak my aby coś u nas ruszyło a nie tylko stagnacja, ewentualnie znane „złote ogrodzenia” lub nieczynny szalet miejski, o którym też było głośno poza Pyrzycami. I to za jakie pieniądze! Za te kwoty można było zrobić coś bardziej potrzebnego. Ja też nie chcę obietnic, ja chcę działania.

 83. Anonim pisze:

  Pani Grażyno jakie sukcesy Marzeny czym się chwalić chyba że wyglądem miasta brud wszędzie to sukces nie to wstyd

 84. jacek pisze:

  obydwie do kitu, nikt konkretny z jakimś planem na nasze miasto nie startował, wszyscy startowali dla własnego wygodnego życia taka jest prawda

 85. edek pisze:

  Panie Wojtasik, to po ile te chodniki za metr kwadrat?

 86. anonim pisze:

  Do wszystkich pragnących debaty, odtwórzcie poprzednią i rozliczcie obecna władzę z obietnic.

 87. anonim pisze:

  Podzińska z wiceburmistrzem Betyną, tego chcecie, aparatczyków Napieralskiego.

 88. anonim pisze:

  Piszecie , że miasto jest brudne, że wały zarośnięte, Pani Burmistrz uważa, że jest dobrze i nagradza prezesa, nawet zdjęła z PPk utrzymywanie ścieżki rowerowej.

  • Anonim pisze:

   Ciekawe czy Pani Łyjak będzie sprzątać nieswoje ulice, już to widzę. Walnijcie się w pierś i rzućcie się na zarządców dróg czyli Starostwo, zarząd dróg wojewódzkich. Ludzie opanujcie się, nikt nawet kaczyński ich nie zmusi do sprzątania.

   • Anonim pisze:

    Czy parki w Pyrzycach należą do starostwa lub do wojewody albo marszałka? Czy place zabaw należą do Kaczyńskiego? To co do niej w końcu należy? Miała czas 4 lata żeby w Pyrzycach było lepiej. Nic z tym nie zrobiła!!!!!

 89. hula pisze:

  Miasto powinno sprzątać PPK a oni mają śmieci ścieki i wodę na tym kończy się ich rola.

 90. Anonim pisze:

  A co mieliby sprzątać? Chyba że Starostwo, czy Zarząd dróg Wojewódzkich by im coś zlecił. Chodzi o to że nie można zwalać winy na burmistrza, bo żaden burmistrz nie będzie miał takiej siły by zmusić te instytucje do częstszego sprzątania miasta. Niech każdy z nich weźmie za to odpowiedzialność a nie gnębić za to burmistrza.

 91. hula pisze:

  To trzeba zabiegać i wymuszać na nićh sprzątanie.

 92. Anonim pisze:

  Czy ktoś wie na temat wysypiska śmieci które ma powstać koło Pyrzyc czy to plotka?.

  • Anonim do Anonima pisze:

   Oj widzę że dobry pijarowiec, tu pracuje nad pyrzyckimi umysłami, słowo plotka i znak zapytania. Dobre!!!
   Jaką plotkę jutro podrzucisz na pożarcie?
   Powtórz to jeszcze kilka razy

 93. Anonim pisze:

  Czy prawdą jest że koło Żabowa ma powstać wysypisko śmieci, czy to jest plotka?

 94. Piotr pisze:

  Też tak słyszałem to nasze nieruchomości są już bez wartości…dom obok wysypiska…elegancki krajobraz wiatraki i śmieci super

 95. Anonim pisze:

  Mam wrażenie, że tu z dwie trzy osoby siedzą i jak pojawia się jakiś pozytywny komentarz o obecnej Pani burmistrz to od razu jest kontra. Taka wiarygodna ta strona, jak 4 lata temu przed wyborami.

 96. lol pisze:

  Z Zarządu Powiatu mandat uzyskali Stępień, Królikowski(został Burmistrzem Lipian), Gąsiorowska-Nawój, Tołoczko, Ileczko nie uzyskał mandatu drugi raz z rzędu.

 97. Jagoda Wątroba pisze:

  No i trzeba było głosować na mnie, nie mieli byście teraz takiego dylematu. A ja obiecałam Wam, że obiecam Wam wszystko co chcecie i nie doceniliście tego. Teraz macie za swoje-nie wiecie na kogo głosować.

 98. Anonim pisze:

  Ciemnogrod Pyrzycki
  XXI wiek a dorośli ludzie jak dzieci we mgle

 99. Anonim pisze:

  Pani Lyjak z domu Budynek córka Pana Mirosława
  Każda pliszka swój ogonek chwali

 100. jacek pisze:

  Nigdy wiecej p.Marzeny ,Betyny ,i jej świty Babskiej ktora o dziwo znow :wslizneła sie do Rady tak chciał „Lud spod kiosku narod kupił i kropka Nie zgadzam sie na :spartaczone drogi np :Ryszewko bo przed wyborami
  :swoja Firma zrobic chciała to wciskanie obłudy i obietnic mnie nie przekonało a popieram p.JUSTYNE bo „oni juz byli i g….o zrobili.

 101. Anonim pisze:

  Skoro wygrywa taki radny K i może sobie gadać co mu ślina na język przyniesie to znaczy że wy sami nie jesteście wiele warci 🙁

 102. anonim pisze:

  Pyrzyce brudem zarastają hallo burmistrzowo nie widzisz

 103. ANONIM pisze:

  znowu wżyciu jej nie wyszło

 104. ANONIM pisze:

  To jest miasto i ma być czysto

 105. Jaś pisze:

  Chcą debaty najpierw posprzątać miasto 01.11.2018r święto wszystkich świętych

 106. anonim pisze:

  Mają być dziennikarze

 107. Anonim pisze:

  Debata!Po co?Przecież wiadomo,że Pan T. I Ć. zrobią wszystko żeby Pani Burmistrz wypadła jak najlepiej bo przecież dużo jej zawdzięczają. Gwiazdą będzie tylko jedna osoba a Pani Justyna choćby odpowiadała perfekcyjnie to i tak powiedzą, że się nie zna. Wszyscy widzą czego dokonała ta władza, niech wyborcy ocenią. Wiem jedno Pani Justyna jest po prostu dobrym człowiekiem, nie idzie dla kasy bo po co jak teraz z mężem mają dobrą robotę.

 108. Anonim pisze:

  Justyna trzymaj się!Nie poddawaj!

 109. anonim pisze:

  Ile kosztował remont świetlicy w Mechowie?

 110. anonim pisze:

  Betyna nie zdejmuje banerów, dalej bierze udział w wyborach na wiceburmistrza.

 111. hula pisze:

  Nie pisz głupot bo wice burmistrza wybiera burmistrz.

 112. Justyna Łyjak Kandydat na Burmistrza Pyrzyc pisze:

  Dziękując za zaproszenie na debatę telewizyjną, informuję, że nie wyrażam chęci na mój udział w w/w debacie. Prowadzę swoją kampanię wyborczą bezpośrednio komunikując się z wyborcami i ten sposób rozmowy z mieszkańcami Pyrzyc cenię sobie najbardziej.
  Pozdrawiam Justyna Łyjak.

 113. anonim pisze:

  Dobra decyzja Pani Justyno.

 114. Anonim pisze:

  Odmowa udziału w debacie prezydenckiej nie jest posunięciem godnym dobrego gospodarza miasta. Debata daje możliwość skonfrontowania propozycji programowych kandydatów i uwiarygodnienia swojej pozycji wobec wyborców jako lidera. Włodarz powinien być gotowy stawić czoła również trudnym sytuacjom, w tym także niewygodnym pytaniom. Zdaję sobie sprawę, że brak doświadczenia w tej kwestii (tu rzeczywiście przewagę może mieć kontrkandydat), może wzbudzać u pani Justyny pewne obawy. W końcu rządzenie kilkudziesięciotysięcznym miastem może się okazać wyzwaniem bardziej złożonym od zarządzania czymkolwiek ta pani się zajmuje . Podobnie, jak sprawdzenie się w otwartym dialogu, to coś zupełnie innego niż dyskusje na portalach typu Facebook oraz przemawianie do wyborców z banerów i ulotek.

 115. życzliwy pisze:

  Dobra decyzja p.Justyno niech sobie debatuja :Podzinska ,Betyna,z Berdzikiem ,Lipinskim p.Tołoczko no i oczywiscie p,Radna z Zabowa i p.Radna ze znanej rodziny z Młynów bo ta debata to :ściema dla zamydlenia oczu Fakty kto powołał w drodze losowania komisje do liczenia głosów ?p.Marzena w uzgodnieniu z pania Tołoczko przew !!! Wyborczej komisji Okregowej W Pyrzycach ,> kto zmieniał siedzibe komisji wyborczych p.Marzena itd po co to ? odpowiadam zeby mieszkancy kilku wsi tłoczyli sie i powstał bałagan karty podawano za plecami no i oczywiscie wybrano swoich radnych a szczegolnie dwie panie ZAWSZE POTAKUJĄCE pani Burmistrz ! hm tak miało byc a gdzie ruch kontroli wyborów i mezowie zaufania ??? nie widziałem !

 116. Anonim pisze:

  Pani Lyjak jeszcze nie zaczęła a już nie ma chęci

  • wyborca2 pisze:

   Debata jest potrzebna tym ktorzy widza ze koniec sie zbliza i chca naklamac zbajerowac ludzi ktorzy sa mniej zorientowanii mediom zeby zwiekszyc ogladalnosc.Tylko bezposredni kontakt z ludzmi budzi zaufanie.Tak trzymac Pani Justyno!

 117. wieśniak pisze:

  No na wsiach drżyjcie przyjdzie nowa pani burmistrz to wam nic nie zrobi wszystko będzie robione w Pyrzycach bo takie biedne.

 118. anonim pisze:

  Witam czego ciągle się czepiacie wiosek ,wioski też mają wioskowe pieniądze w gminie na remonty np. na świetlice ,mikołajki,dzień dziecka itp a nie tylko dla Pyrzyc mają przeznaczyć wioskowe pieniądz

 119. Anonim pisze:

  Ponawiam pytanie co z Ku……?
  Czy pod dywan

 120. Anonim pisze:

  Nareszcie w Pyrzycach będzie porządek i miasto będzie pozamiatane . Pani obecnej burmistrz wypada tylko podziękować 4 listopada i szkoda że udało się jej wkręcić swych przedstawicieli do Rady miasta.
  Głosujmy na panią Łyjak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.