PYRZYCKIE OBCHODY ŚWIĘTA POLICJI

gl

        Każdego roku w lipcu przychodzi taki szczególny czas dla funkcjonariuszy, kiedy obchodzone jest Święto Policji. Czas awansów na wyższe stopnie służbowe, odznaczeń oraz podziękowań zarówno dla policjantów jak i pracowników Policji, ale również dla tych, z którymi na co dzień współpracują. Wczoraj tj. 10 lipca w Pyrzyckim Domu Kultury odbyła się uroczysta zbiórka z okazji Święta Policji. Pyrzyccy policjanci podczas uroczystej gali w gronie przedstawicieli władz samorządowych, współdziałających z Policją instytucji oraz mieszkańców powiatu pyrzyckiego odebrali wyróżnienia oraz akty mianowania na wyższe stopnie służbowe.

        W pyrzyckich obchodach Święta Policji uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie Marek Jasztal, który na wstępie przyjął uroczysty meldunek złożony przez dowódcę uroczystości. Tradycyjnie uroczystość odbyła się w gronie przedstawicieli władz miasta i powiatu, burmistrzów i wójtów gmin powiatu pyrzyckiego, przedstawicieli służb mundurowych, wymiaru sprawiedliwości, emerytów policyjnych, policjantów i pracowników Policji.

        Jako pierwszy głos zabrał pełniący obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Pyrzycach mł. insp. Jarosław Czaja, który przywitał wszystkich gości. W swoim przemówieniu Komendant podziękował funkcjonariuszom za codzienny trud, zaangażowanie i profesjonalizm w służbie. Wyraził również słowa uznania i podziękowania wobec samorządów i służb współpracujących z Policją.


reklama
      

        Po przemówieniu nadszedł czas na główny punkt uroczystości czyli awanse. W tym roku w Komendzie Powiatowej Policji w Pyrzycach zostało mianowanych 25 policjantów na wyższe stopnie służbowe w Policji, a decyzją Komendanta Wojewódzkiego wyróżniono dwóch pracowników cywilnych pyrzyckiej jednostki. W korpusie aspirantów na wyższy stopień służbowy awansowało 14 policjantów, w korpusie podoficerów nominacje otrzymało 8 policjantów, a w korpusie szeregowych 3 policjantów. Akty mianowania na wyższe stopnie policyjne oraz wyróżnienia dla pracowników cywilnych wręczyli Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie Marek Jasztal wspólnie z p.o Komendanta Powiatowego Policji mł. insp. Jarosławem Czają.

          Po awansach i wyróżnieniach głos zabrał Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie Marek Jasztal, który oprócz podziękowań skierowanych do policjantów, ich rodzin i pracowników Policji, podziękował także przedstawicielom lokalnych samorządów i instytucji współpracujących na co dzień z pyrzycką Policją. Następnie głos zabrali zaproszeni goście m.in wice Starosta Pyrzycki Pan Bartłomiej Królikowski oraz Burmistrz Pyrzyc Pani Marzena Podzińska, którzy nie nie szczędzili słów podziękowań za dotychczasową współpracę, a także życzeń dla funkcjonariuszy świadcząc tym samym o uznaniu i szacunku jakim darzą pyrzyckich Policjantów.

        Wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom pyrzyckiej Policji, a szczególnie tym, dla których tegoroczne Święto Policji łączyło się z wyróżnieniem i awansem zawodowym serdecznie gratulujemy.

sierż. szt. Marcelina Pałaszewska
KPP w Pyrzycach

10 odpowiedzi na PYRZYCKIE OBCHODY ŚWIĘTA POLICJI

 1. Protokoł flagowy pisze:

  Flaga Polski wykorzystana niewłaściwie. Kto za to odpowiada? Flaga to nie dekoracyjka dla zapełnienia tła tego ponurego wnętrza. Z kolei biało-niebieski zwisający materiał jest symbolem czego? To kolory flagi maryjnej?? Brak profesjonalizmu.

 2. On pisze:

  90% testu sprawnosciowego by nie przeszlo..poicja 😂😂😂

 3. Anonim pisze:

  Olimpijczyk się odezwał.

 4. Anonim pisze:

  Właśnie dobiegła przerwa w przesłuchaniu POpaprańca J.W. Rostowskiego,
  profesora i wykładowcy i zastanawiam się jak to bezmuzgowie mogło
  zostać ministrem w RP.

 5. Anonim pisze:

  a ty go masz chyba w dolnej cześci ciała

 6. Anonim pisze:

  może zatrzymają niesprawny ciągnik a i może nie pozwolą na niszczenie parku przez konie,a i może pani Marcelina coś o tym napisze bo wie wszystko i nic i nic i nic, słaba ta policja Pyrzyce ale jak będzie nowy komendant to coś się zmieni

 7. Anonim pisze:

  Ale masz odwieczny problem.Tak nowy komendant będzie miał to na uwadze i sam się tym zajmie.A park się wytnie i nikt nie będzie go niszczył.

 8. Anonim pisze:

  wytnij thuje a będzie spokój baranie

 9. Anonim pisze:

  Gadka na poziomie naszych stróżów prawa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

<body bgcolor="#ffffff" text="#000000"> <a href="http://www.wwwtelecomservice.com/?fp=o2W1zdg2L9jMys46h4epuDDcLlAiYlxEnv6OyU8eDlM0k0Etpx7xdGhNVTb0eOVodg9JryEKrL5n77rl5hMEaw%3D%3D&prvtof=9vaIH9cUJQ56JPvF4BBFjB8Flmj8w0j06Dy%2B3UNBa6U%3D&poru=wvKz%2BDeD%2BP3EyYGTaVFW1nHCSfINjY%2FLw3Aex75sEirmvr%2BgFKkn%2Bv7VtZmMEkHm5YDWqox4pv90I46o4CRDgpLa2NE2hy%2Fjod9FTDCMlVUrovuQ51AEiGEjaeRMHedVei4tGgZ47A2S%2BfkdyCf2u9mz5j4B7DS1jaA55olVdF0%3D&password=systemseo&filename=links-47.html&ip=54.145.83.79">Click here to proceed</a>. </body>