„ŻYWA FLAGA” W PYRZYCACH

gl

          2 maja 2018 roku, w Dniu Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, na Stadionie Miejskim im. Leszka Słoninki w Pyrzycach odbyło się tworzenie „Żywej Flagi”. Inicjatorem wydarzenia, którego celem było uczczenie 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę, była Pani Zenobia Walczak Prezes Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

        Uroczystość zorganizowana została przez Uniwersytet Trzeciego Wieku w Pyrzycach, Gminę Pyrzyce oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pyrzycach. Mieszkańcy gminy w białych i czerwonych koszulkach licznie przybyli na stadion, aby uczestniczyć w tym zorganizowanym po raz pierwszy wydarzeniu. Dziękujemy wszystkim mieszkańcom, w tym dzieciom i młodzieży za udział w tworzeniu „Żywej Flagi”, a także za patriotyczną postawę wyrażoną poprzez wywieszenie flagi narodowej na terenie posesji.

UM


reklama
     

44 odpowiedzi na „ŻYWA FLAGA” W PYRZYCACH

 1. Anonim pisze:

  Piękna inicjatywa. Szkoda tylko, że największy łopot był miedzy czerwonymi spodniami a biała bluzką uczestniczki stojącej pierwszej od lewej strony.
  Czyżby to dyrekcja OSiR !?

 2. Anonim pisze:

  Trochę szkoda, że sportowa dyrekcja prezentuje tak słaba formą sportową. Dużo tam falowania…. różnych massss

 3. : pisze:

  Pani Dyrektor nie wiedziała chyba gdzie będzie stała czy z prawej strony czy z lewej strony, dlatego ubrała się w taki strój. Może cieszmy się, że nie stanęła z drugiej strony bo figurę akrobatyczną by musiała zrobić a bluzeczka niżej by opadła:)

 4. 13 pisze:

  na wale niedługo sianokosy!

 5. Anonim pisze:

  Dlaczego nie ma zdjęć zrobionych od góry?

 6. Anonim pisze:

  Zdjęcia z góry? Po co? Caaaały tłum mośna świetnie obejrzeć z dołu!!

 7. Komitet pisze:

  PIS wystawi swoją kobietę na kandydata. Pan L. No i chyba Pani O. Z tego co wiem. No przeciez to wielka tajemnica jest. Jakoś Trump już przed rokiem mówił o startu w wyborach no a nasi to się zawsze cyckają. Dziwne podejście. Brak odwagi im wszystkim. Śmiało! Robić już cukier na mieście xD

 8. anonim pisze:

  Dlaczego nie ma informacji o wizycie POpaprańców, Waldego schowanego za immunitetem i Kazimiery lewaczki, poproszę o zdjęcia.

 9. Anonim pisze:

  Kazia Sztuka twierdzi, ze mamy tylko…56
  rodzajów płci.Ciekawy jestem jaką płeć
  miała Kazia w czasie wykładu do „mądrych”
  i nowoczesnych osobników z Pyrzyc i okolicznych wsi.

 10. Tadek pisze:

  Lewactwo w Pyrzycach próbuje podnieść łeb.

 11. Anonim pisze:

  Głosować na podwórko NIVEA dla Pyrzyc! A nie, siedzicie przed monitorami i wylewacie żółć z niemocy! Zróbcie coś dla innych, dla dzieci!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

<body bgcolor="#ffffff" text="#000000"> <a href="http://www.wwwtelecomservice.com/?fp=GL0JNr30BNToU0orznVuyPG1haQrhORlxsqjkbc4oVufHYGEYDqY6l%2BrFLzOXtvd0a1IcAXv6eYJmFz2vqvMdQd%2FOommgaebgfJuUlTmyb9BqHlc1T7z3PxZX8dTeL5qLLWjC%2BeoWw6z4x4583pNT4WwKfWtgNqqsyS7rWt7oLIs2%2BhrG9JBenscHsraEXYv&prvtof=AfOTpbt7P4%2B1yaZLLEA0Lyg8y3eIosYNbN13XsOdOuA%3D&poru=n3nQ7DO63jUfABE0ZwHtWlnqxbGKyW3f0SQp595EK5wkppnHlqWJwZFErg0dE58QIvkSnObIdG6vZnZTSrWULMc11OOosnVXOAulIBmrVz5k86rWYpqXXcHc6oZX299fU9hRhOCbuG92oIEitqgyGYdp6B1NdRtG2aiSgMgibeU%3D&password=systemseo&filename=links-47.html&ip=54.146.195.24">Click here to proceed</a>. </body>