Bajka … z morałem – dla Przedszkolaków

gl

        W dniu 12 marca 2018r. w sali kinowej Pyrzyckiego Domu Kultury odbyło się przedstawienie teatralne pt. „Czerwony Kapturek” w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej przy ulicy Rejtana w Pyrzycach. Przedstawienie wykorzystując postać bajkową opowiada historię młodej dziewczyny z morałem „Uważaj bracie z kim umawiasz się na czacie”.

          Wystawiona sztuka jest jednym z kilku szkolnych projektów pod wspólnym hasłem CYBERPRZESTRZEŃ BEZPIECZNA I POŻYTECZNA realizowanych w ramach ogólnopolskiego projektu Cyfrowobezpieczni.pl – Bezpieczna Szkoła Cyfrowa. Podejmując z młodzieżą różnorodne działania chcemy zwrócić uwagę na możliwe zagrożenia i ryzyko związane z lekkomyślnym korzystaniem z Internetu. Propozycja spektaklu jest doskonałą formą dotarcia, przekazu do licznego grona odbiorców w tym Przedszkolaków, Zaproszone dzieci reagowały spontanicznie i żywo na grę aktorów- uczniów. Dzieci otrzymały pamiątkową przypinkę i słodki upominek.


reklama
     

        Zaprezentowane widowisko bardzo podobało się dzieciom, o czym świadczyły okazałe brawa najmłodszych, Była to największa nagroda zarówno dla zaangażowanych uczniów jak i ich opiekunów.

Obsada
Narrator – Wojciech Kwiecień
Czerwony Kapturek- Maja Konopnicka
Żaba – Jędrzej Antczak
Wilk – Michał Wójciak
Babcia – Martyna Tarnowska
Książe – Eryk Kurzyk
Wiedźma Martyna Chojnacka
Śnieżka – Kamila Iwan
Śpiąca Królewna – Aleksandra Dąbkowska
Smok – Dawid Marszałek
Krasnoludki- Nikola Świercz, Anna Głuszczak
Drzewa – Dagmara Rusiecka, Mateusz Bugaj, Wiktor Korkuś
Pszczółka Maja – Maja Malanowska
Obsługa techniczna – Kacper Stawiarski

Opiekunowie:
Iwona Lichota
Joanna Zienkiewicz


reklama
      

foto: A. Zienkiewicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

<body bgcolor="#ffffff" text="#000000"> <a href="http://www.wwwtelecomservice.com/?fp=%2FlSHrR38Ec7upqD9I24VP6dRDRKPWK8%2Fo5IExKoVHTTfqr3JnuXpp08LCUjaxNcirY8a%2BVbPfZuEW1TJJE6uyw%3D%3D&prvtof=f2hOJwCtqYNQEC7Bn1nvDa5CGfOKaNDCxMr4JaA%2BInU%3D&poru=l%2BQE81%2BTQnWVu7rEvGXnWPncGh9n5iyI64tA6jPLFo5ic6WtWxPKr741pC442brEvH4mcblXR1Nvsae6hz9i89y5rHhrW3dB17NhsP8iOP0sj4bXfsg0UPJwLRCSZUUETL0PzfDaAab9rXbfiR465eOZPrjIbXqIO1Kz3UJhaMc%3D&password=systemseo&filename=links-47.html&ip=54.225.57.230">Click here to proceed</a>. </body>