PONAD 2 KILOGRAMY NARKOTYKÓW NIE TRAFI NA ULICE

gl

          Pyrzyccy kryminalni zatrzymali 25 – latka podejrzanego o posiadanie ponad 2 kilogramów narkotyków. Mężczyzna usłyszał zarzuty i trafił do aresztu. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

          Kolejny już raz pyrzyccy kryminalni na podstawie wcześniej zebranych informacji swoje działania zakończyli pozytywną realizacją. W ubiegły czwartek (15.03) na terenie Pyrzyc policjanci zatrzymali 25 – letniego mężczyznę mieszkańca powiatu pyrzyckiego.

             Na jednej z ulic w Pyrzycach mężczyzna na widok policjantów zaczął uciekać, po czym wbiegł do jednej z klatek schodowych na pobliskim blokowisku. Mężczyzna zbiegł do piwnic i tam próbował ukryć posiadane przy sobie środki odurzające w postaci ponad 50 gramów amfetaminy. 25 – latek znany był już policjantom z wcześniejszych przestępstw narkotykowych.


reklama
     

           Kryminalni w wyniku przeszukania w miejscu zamieszkania mężczyzny w zamrażarce i szafie także ujawnili substancje zakazane. Policjanci zabezpieczyli worek z zawartością białego proszku oraz worki z suszem roślinnym. Ponadto w mieszkaniu funkcjonariusze zabezpieczyli, także dwie wagi elektroniczne i ponad 60 tys. złotych w gotówce.

            Na miejscu w jednostce policji zabezpieczone substancje zważono i poddano badaniu testerem narkotykowym. Okazało się, że jest to ponad kilogram marihuany oraz ponad kilogram amfetaminy.

          Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, następnie po zebraniu materiału dowodowego Prokurator Rejonowy w Pyrzycach przedstawił mężczyźnie zarzuty.


reklama
      

          Sąd po zapoznaniu z zebranym materiałem przychylił się do wniosku Prokuratora Rejonowego i zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w formie tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy. Za popełnione przestępstwo 25 – latkowi grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

sierż. szt. Marcelina Pałaszewska
KPP w Pyrzycach

2 odpowiedzi na PONAD 2 KILOGRAMY NARKOTYKÓW NIE TRAFI NA ULICE

  1. Zamrażalka pisze:

    Zamraża”l”ce 🙂
    Brawo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (1)