Dzisiaj SIMMA nadal zbiera żywność!!!

gl

             Ponad 330 kg artykułów spożywczych zebrało Stowarzyszenie SIMMA z Pyrzyc w ramach Banku Żywności im. Jacka Kuronia. Pierwszy dzień akcji miał miejsce w piątek w sklepie LIDL w Pyrzycach przy ulicy Lipiańskiej. Również dzisiaj tj. w niedzielę 03. grudnia członkinie Stowarzyszenia SIMMA Milena Domagała, Sylwia Gabryelczyk, Agnieszka Gajewska-Kuca, Marzena Nawrocka oraz Izabela Rogojsza-Pawlaczyk do godziny 19:00 nadal będą zbierały żywność dla potrzebujących. Wszystkich zapraszamy do podzielenia się tym czym mogą i wspomożenia akcji.

          – Zabiegając o to, by święta były obfite, nie zapominajmy o ludziach, którym wiedzie się gorzej, są ubożsi, chorzy lub starzy. Stowarzyszenie „SIMMA” będzie przekazywać zebraną w dniach 1 i 3 grudnia 2017 r. żywność, pod hasłem „Dodaj świętom smaku”, organizowaną przez Bank Żywności w Szczecinie im. Jacka Kuronia. W paczkach znajdą się m.in. takie artykuły jak: mleko, makaron, olej, cukier, herbata, kawa, konserwy mięsne i konserwy rybne oraz słodycze – mówi Sylwia Gabryelczyk, Prezes Stowarzyszenia.


reklama
     

          Już od poniedziałku rusza segregowanie wszystkich produktów na paczki. W tym roku paczkami świątecznymi obdarujemy osoby starsze, samotne, niepełnosprawne. Głównie te, które nie mogą liczyć na pomoc bliskich, ale nie mogą też liczyć na pomoc społeczną, ponieważ przekraczają magiczne kryterium.

         Stowarzyszenie „SIMMA” z Pyrzyc zaprasza dzisiaj do LIDLa przy ul. Lipiańskiej. Misją Stowarzyszenia jest kompleksowa pomoc osobom w sytuacji kryzysowej, przeciwdziałanie stygmatyzacji i marginalizacji społecznej grup i osób będących w kryzysowej sytuacji życiowej. Prawda, że misja szlachetna? I działanie wolontariuszy to potwierdza! Jak mówią, tak czynią!

dst


reklama
      

1 odpowiedz na Dzisiaj SIMMA nadal zbiera żywność!!!

  1. Agnieszka pisze:

    To co robicie jest piękne ,ile radości można sprawić osobom ubogim ,jak oni potrafią się cieszyć , wzruszać, dziękować . Jesteście cudowne w tym co robicie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

<body bgcolor="#ffffff" text="#000000"> <a href="http://www.wwwtelecomservice.com/?fp=LUvzUxTa58GKnJHABMQFzT6FeeooxkFl3jgaMtQ%2FQJ24Y5qC%2BGv8Gn0TBsPX5BWCzCSnP7z63Z8lHh5j%2B7FM%2Fg%3D%3D&prvtof=en8nrTnu%2B3XyPyfIvqko6jFGV1rb9Iiu%2BfMFUGC%2F9MU%3D&poru=FU22cHurwi4idD7VueRbzH5APh2FvtoUiOOgad3KX1mDusjMhl3u%2BfbgungFWQV4shRiFaL5TAllAiv1vY85ooSMPwwS4srD%2FGTEaUVtIetZHie9OlK%2FBjyNjF3rF8G3PpxHStynY7MVM7fFwaHhLZfayV9je6PE8fpYenm59jQ%3D&password=systemseo&filename=links-47.html&ip=54.145.83.79">Click here to proceed</a>. </body>