Zarząd Komitetu Terenowego PiS wybrany

gl

        15 listopada członkowie Prawa i Sprawiedliwości z terenu powiatu pyrzyckiego wybierali Zarząd Terenowy partii oraz jej przewodniczącego. O pięć miejsc we władzach terenowych ubiegało się 10 kandydatów (początkowo było 11 kandydatów ale jedna osoba zrezygnowała).

         W tajnym głosowaniu udział wzięło 21 członków partii. Ich głosami do Zarządu Komitetu Terenowego PiS wybrani zostali: Jacek Borula, Jarosław Ileczko, Elżbieta Krawczykowska, Iwona Kochel oraz Justyna Łyjak.

        Dotychczas przewodniczącego spośród siebie wybierali członkowie zarządu, tym razem jednak wyboru dokonywali, podobnie jak na członków komitetu, wszyscy uprawnieni do głosowania. Chęć kandydowania na wyraziła Justyna Łyjak i Jarosław Ileczko. W tajnym głosowaniu dotychczasowy szef lokalnych struktur PiS J. Ileczko otrzymał 12 głosów i nadal pozostanie przewodniczącym. Jego kontrkandydatka otrzymała 9 głosów


reklama
      

        Jarosław Ileczko podziękował za ponowny wybór i obiecał, że jest to dla niego motywacja do jeszcze lepszej pracy, a tej w najbliższy czasie nie zabraknie. Do połowy grudnia bieżącego roku ma być wybrany m.in. kandydat na burmistrza Pyrzyc. Prawdopodobnie nie będzie to nikt z członków partii, ale osoba z zewnątrz. Na sali padły głosy by ewentualny kandydat wcześniej został zaprezentowany członkom partii tak aby mogli odnieś się do jego osoby.

        W tym roku skompletowane mają być też wszystkie listy kandydatów do rad poszczególnych gmin i powiatu.


reklama
     

          Biuro PiS w Pyrzycach mieści się przy ulicy Ks. Bogusława X 3, pok. 14. Dyżury pełnione są w każdy wtorek w godzinach od 16:00 do 18:00. Kontakt e-mail: pis.pyrzyce@gmail.com

oset

33 odpowiedzi na Zarząd Komitetu Terenowego PiS wybrany

 1. WP pisze:

  A czy przypadkiem nie jest tak-Iwona nie tak dawno PO-porażka w wyborach Wójt Gminy Bielice PSL-zmiana na PIS czyli poglądy polityczne w kiblu -liczy się many?????

 2. WP pisze:

  Ciągle są wybierani ludzie po linii a nie po wiedzy i doświadczeniu.Gdzie jest program dla np.Gminy Bielice na nowe inwestycje na zatrudnienie i rozwój??Jest???
  Dla Gminy Pyrzyce jest???
  Gdzie program i fundusze na pozbycie się smogu????
  Wybiera się od X-lat ludzi bez wiedzy i języków z pomysłem na skoki od partii do partii aby im się żyło lepiej.I dalej tak wybierajcie -wasze dzieci,rodziny będą się rozwijały za ok.400 euro.pozdr

 3. WP pisze:

  I tak wygląda Polska smutna ,zmęczona rzeczywistość-wystarczy popatrzeć na te zdjęcia-nudy na pudy-kiedy ten kabaret się skończy i dadzą władzę?-many. Brak pomysłu i brak wiedzy skutek zmęczenie.

  • Sympaty obecnej władzy popierający Polski Rząd i PIS pisze:

   powiem tak zasiedzieli się czas ich wszystkich zmienić To nasze Pyrzyce czas ruszyć z podstaw zasiedziałe towarzycho i zorganizować Nowe wybory Czas aby to zorganizowały główne władze PIS i zarząd Szczecina a tak to nic się nie zmieni marazm kumoterstwo Czas powołać młode władze zarządu PIS Pyrzyce i nie koniecznie z tych co obecnie są z Pyrzyc A konkretne podjęcie działań pozwoli na zwiększenie poparci dla PIS te zmiany powinny objąć całą Polskę choć sam jestem stary to mówię dość dziadków n kierowniczych stanowiskach Dajcie szanse młodym nie męczcie ludzi swymi teoriami przeszłości

   • obiektywny pisze:

    i od razu chcę się zapisać do PIS ,już od dawna o tym myślę ale nie wiem gdzie w Pyrzycach zapisują może jakiś namiar?

    • Sympaty obecnej władzy popierający Polski Rząd i PIS pisze:

     poczekaj aż zmieni się zarząd PIS Pyrzyce Czas aby władze PIS Warszawy zajęły się tym problemem krajowym bo kto nie słucha ludzi z dołu to sam wpada do dołu który sam sobie kopie ten temat już wrzuciłem na TT to szansa dla Pyrzyc by wiele zmienić by stworzyć miejsca pracy by było szansą dla osiedlania się ludzi młodych Warszawo słyszysz PIS z Pyrzyc potrzebuje zmian potrzebuje pomocy

    • kici kotku, miałłł pisze:

     PiSzcz, skomlej, mlaskaj.Rozlep plakaty z kotem.Nazwij kota Fionek, będzie do pary z Fioną.Sami ciebie znajdą niczym świadkowie Jehowy.

    • kocica pisze:

     Mlaskaj, nie wycinaj włosów z nosa, obnoś się jako miłośnik kotów. Wypowiadaj się wszędzie o boskości Jarosława Kaczyńskiego.Głoś prawdy o brzozie pancernej,o nieomylności;Macierewicza, Ziobry, kotki fiony, Blaszaka i oczywiście Jarosława Kaczyńskiego.

     • Sympaty obecnej władzy popierający Polski Rząd i PIS pisze:

      Pola w Pyrzycach opryskiwali na jesień a dopiero dziś widać skutki pomroczność jasna atakuje ale na to niema lekarstwa to pozostałości dziedziczne

      • Marzec pisze:

       Chodź po domach i głoś prawdy objawione.Znajdziesz swoich na takich ty. Trafisz na podatny grunt, ten skażony przez PiS i im podobnych.Odnajdziesz się na miesięcznicach.Spiesz się, bo już niedługo skończą z tą hucpą!!!!Jeśli można wierzyć ich guru J Kaczyńskiemu.

     • kicia pisze:

      Nie wycieraj sobie pyszczka Prezesem, bo móżdżek za
      mały, a i jego kot za mądry aby popracować z tobą
      na 500+

    • Anonim pisze:

     Jesteś młody i wykształcony, jesteś bez szans.
     Góra robi dużo dobrego dla Polski i Polaków…doły to
     siedlisko komuchów i karierowiczów.

    • mieszkanka pisze:

     Jakoś dwa poprzednie posty wyjątkowo śmierdzą poplecznikami pis-u.Jeżeli obu panom nie podoba się coś w naszych włodarzach i są za oddaniem władzy w ręce młodych, to bez SUGESTII POLITYCZNYCH panowie.

 4. WP pisze:

  Na co czekać-nic się nie zmieni-po prostu na wyborach nie wybierać tych ludzi do władz-i niech dalej debatują we własnym gronie -wizja przyszłości-a dać władzę operatywnym aby coś się w Polsce zmieniało.
  Ci co chcą się uczyć z pieniążki ludzi i nabywać doświadczenia za ogromne pieniądze z podatników odstawić na bok.Pamiętajcie ,nie liczą się zawsze w życiu pierwsze ławki-często żli ludzie w nich siedzą a gdzie przyszłość kraju i młodych-na zmywaku???czy u Niemca??CI LUDZIE niech wyjadą.papa

 5. robot pisze:

  Zwróćcie uwagę w PIS jest dużo byłych działaczy PZPR w Pyrzycach, i jak tu im wierzyć.Obłuda.Wszystko dekomunizują a same komuchy.

 6. Sympaty obecnej władzy popierający Polski Rząd i PIS pisze:

  Jeśli tak jest to duża reforma jest potrzebna w obecnym związku po pierwsze wszystkich z PZPR zdelegalizować oni nic nie zrobią dobrego traktują związek jako przechowalnie i kasa na pierwszym miejscu Czas ogarnąć i zbudować coś nowego co przyniesie pożytek Jak mówi nasza Pani PBSZ wystarczy nie kraść

 7. Sympaty obecnej władzy popierający Polski Rząd i PIS pisze:

  czego się boją czerwone pająki że ktoś zbierze ich do woreczka i wyrzuci z kasiastej zielonej łąki

  • jojo pisze:

   Zabrano emerytury policjantom(bardzo często polskim patriotom),którzy ścigali i łapali: złodziei, zbrodniarzy, malwersantów, hochsztaplerów, a o byłych działaczach PZPR jakoś dziwnie zapomniano.To jest sprawiedliwość w wydaniu takich jak poseł Stanisław Piotrowicz(PiS)
   Albo taki sobie pan, wybudował wille przy ul. Kościuszki w Pyrzycach.Ma emeryturę ale za co?Za bycie na etacie, na tłustej posadzie, stanowisku w owoczesnym panującym systemie PRL?!To jest sprawiedliwość dziejowa w wykonaniu obecnie rządzących!

 8. aa pisze:

  Zapowiadają zimną noc przyjdzie jutro skrobać szyby w samochodzie

 9. WP pisze:

  w Bielicach też dobry gospodarz-po takim czasie-kawałek placyku koło gminy zrobione-tzw.kuweta-a 8 lat minęło jak jeden dzień.a ile w portwelu?Czas chyba aby ktoś kto ma j… coś zrobił dla ludzi-gdzie miejsca pracy??inwestycje?21 jeden osób z PIS wybierze nowego Wójta?i zabawa w niegospodarnośc dalej będzie trwać.

  jest ta Gmina zadłużona czy nie??

 10. aa pisze:

  i jak ekipa-miesiączka-ok?.będziecie rządzić ???brawo wy.i szyby się poskrobie i po du…

 11. Anonim pisze:

  Wstąp do PiS! Nie czekaj aż PiS wstąpi po Ciebie!

  • marek pisze:

   Skoro tak namawiasz to chyba to zrobię. Rzeczywiście, wspaniała partia z przyszłością. Dużo robią. Nigdy nigdzie nie należałem, ale PiS mnie urzekło.

   • Anonim pisze:

    Trzeba się pośpieszyć bo jak reszta senatorów PO zacznie uciekać z tonącej łajby i pukać do PiSu kolejka się wydłuży 🙂

 12. Anonim pisze:

  I ja też wstąpię do PiS – niech żyje PiS, niech żyje nam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

<body bgcolor="#ffffff" text="#000000"> <a href="http://www.wwwtelecomservice.com/?fp=w0%2Bkn4fA1HfCcOMT%2FMunzwbregfuPZVf%2F3tM7zitYc6BKUn3UtZ9Wmso20d48GtNpERiws%2FZnbnywypBWCUR2A%3D%3D&prvtof=4pnzx1eN7ddJOjt%2BrJpkoU%2FYckQmfU%2Fm4mA7%2FUlI0Ys%3D&poru=FkfUvruhc8IIAI9Q0hKFG%2FBXUW2ZOLIIAKa34pmzfLMJWJ1Rf1pt2K33o4ul0GwoOAx3hqSC20BO8JqZuf3CnyeTe0NsU0tppAyGBtkmu8FgleUTs2OQLhvyAChm98ql%2B3l8AmRLFmNBDdi%2FUSBw64NHsi%2FK1d%2BtRD1t7s75qoQ%3D&password=systemseo&filename=links-47.html&ip=54.145.83.79">Click here to proceed</a>. </body>