„ZNICZ 2017” – DODATKOWE PARKINGI DLA ODWIEDZAJĄCYCH CMENTARZ W PYRZYCACH

        Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach informuje, że w okresie Wszystkich Świętych udostępnione zostają dodatkowe parkingi dla osób odwiedzających cmentarz w Pyrzycach.

           Informujemy, że parking na terenie zielonym przy ul. Cmentarnej z uwagi na podmokły teren został zamknięty. Natomiast przy ul. Basenowej w wyznaczonym miejscu w dalszym ciągu można parkować pojazdy. Ponadto zostają udostępnione dodatkowe dwa parkingi, gdzie będzie można pozostawić pojazdy.
Pierwszy przy ul. Sportowej na terenie Polskiego Związku Motorowego (PZM), drugi na którym można parkować pojazdy to parking mieszczący się przy Starostwie Powiatowym w Pyrzycach.


reklama
     

       Ponadto raz jeszcze apelujemy do tych wszystkich zmotoryzowanych, którzy cmentarze mają blisko aby w dniu 1 Listopada nie korzystali z pojazdów i na groby udawali się pieszo. Stosowanie się do naszych zaleceń i informacji zmniejszy znacznie ruchu w rejonie samych cmentarzy a tym samym ułatwi mieszkańcom dojście do grobów.

sierż. szt. Marcelina Pałaszewska
KPP w Pyrzycach


reklama
      

3 odpowiedzi na „ZNICZ 2017” – DODATKOWE PARKINGI DLA ODWIEDZAJĄCYCH CMENTARZ W PYRZYCACH

  1. Anonim pisze:

    Miłego i spokojnego dnia wszystkim Pyrzyczanom dzisiaj z daleka życzę. Zadumy i refleksji. AK

  2. Nie pijący pisze:

    Likwidacja sklepów z alkoholem A ile ich właściwie jest niebawem każdy będzie miał własny sklep Czekamy kiedy władza zrobi ich likwidacje A może coś innego czy są propozycje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.