ZLIKWIDOWANA PLANTACJA KONOPII INDYJSKICH

gl

       Działania policjantów pyrzyckiej komendy doprowadziły do zatrzymania trzech mężczyzn podejrzanych o uprawę konopi indyjskich. Podejrzani usłyszeli już prokuratorskie zarzuty, a najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie. Za uprawę znacznych ilości konopi innych niż włókniste, grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

        Policjanci z Wydziału Kryminalnego pyrzyckiej komendy ustalili, że na terenie gminy Przelewice może być ukryta duża plantacja konopi. Zebrane informacje pozwoliły na wytypowanie dokładnego miejsca uprawy roślin. Na miejscu policjanci zabezpieczyli łącznie 95 krzewów, sięgających nawet do niemal dwóch metrów wysokości. Konopie rosły w trudno dostępnym miejscu, na uboczu, z dala od gospodarstw.


reklama
     

        Funkcjonariusze zatrzymali do tej sprawy trzech plantatorów, w wieku od 20, do 39 lat (mieszkańców pow. myśliborskiego i jeleniogórskiego). Przy jednym z zatrzymanych, policjanci ujawnili dodatkowo ponad 3 gramy gotowego już narkotyku.

          Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy dał podstawę do przedstawienia mężczyznom zarzutów nielegalnej uprawy znacznej ilości ziela konopi. Sąd przychylił się do wniosku Prokuratora Rejonowego w Pyrzycach i zastosował wobec podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

sierż. szt. Marcelina Pałaszewska
KPP w Pyrzycach


reklama
      

13 odpowiedzi na ZLIKWIDOWANA PLANTACJA KONOPII INDYJSKICH

 1. Henryk pisze:

  narkotyki ja pie…le co sie dzieje z tymi ludzmi do cholery

 2. ktośtaki pisze:

  ciekawe ile z tego rzeczywiście funkcjonariusze oddadzą gdzie trzeba

 3. mwz pisze:

  powiązanie z pstrowicami

 4. Anonim pisze:

  ale pały o tym nie chcą słyszec

 5. Anonim pisze:

  dali ochłap mniejszej uprawy

 6. misia pisze:

  Tak bywa

 7. Anonim pisze:

  A gdzie mogę kupić nasionka tej magicznej roślinki…Mam trochę miejsca
  na parapecie, a co celebryty, posły mogą a ja nie?

 8. basior duzy pisze:

  Ho ,ale sensacja a ja sie pytam kiedy :Policja uspokoi tego :Urnia szalejącego na :Qadzie na podniesionych kołach z przodu przy Netto na Szczecinskiej strach wychodzic z zakupami kto jest i jakie ma powiązania z kim ? :hm wie napewno nasza szanowana Policja >

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

<body bgcolor="#ffffff" text="#000000"> <a href="http://www.wwwtelecomservice.com/?fp=7T3CRWm%2FYe4pB4I5cktWawoKlFNOqJeosgl1lYOmAdXhRWOLYXEXEpCAvs7ZF1Of1%2B3PV015yr%2FjgZ9RpdFRpA%3D%3D&prvtof=aqsQh6UOzZloEvuBAQvvvPlaPPzlLsUs5JbX3WxfbQ0%3D&poru=ZhiXXiVBHoflGUSP3%2Fbl4lnTXD8QGLEAIS57FU39ix6LOxGwuucOiKTm4m9ZAK1nsuJ9jv8jabNhZDaNVYkWdlkrXw%2BXfID%2FfS%2FtLpaRpBEJjpUM9%2FHt6pB8oLzLHe0UZ4evbE8fYdvu4ni6OKEKhMjGy6O4kOOPzzNF6Owkc5M%3D&password=systemseo&filename=links-47.html&ip=54.145.83.79">Click here to proceed</a>. </body>