SZCZĘŚLIWY FINAŁ POSZUKIWAŃ 91 – LATKI

policja_blacha

        Pyrzycka Policja prowadziła poszukiwania pani Leokadii, która po południu wyszła z domu i do niego nie powróciła. W policyjnej akcji wzięły udział zaprzyjaźnione służby, a także osoby które zgłosiły się dobrowolnie. Zaginięcie osoby wzbudzało tym większe zaniepokojenie rodziny, gdyż starsza pani choruje na demencję i z tego powodu jej życiu mogło zagrażać niebezpieczeństwo.

        W ubiegły weekend tj. 19-20 sierpnia zaginęła 91-letnia mieszkanka Pyrzyc. Według relacji rodziny która zgłosiła zaginięcie, starsza pani opuściła teren posesji ok. godz. 18:00 i oddaliła się w kierunku jednej z ulic miasta, a następnie nie powróciła do godzin wieczornych.

        Zaginięcie tej osoby miało miejsce po raz pierwszy, a fakt że jest osobą w podeszłym wieku i choruje potęgowało zaniepokojenie rodziny.


reklama
     

         Jeszcze w chwili gdy przyjmowane było zawiadomienie o zaginięciu, opis zaginionej został podany do wszystkich patrolujących policjantów, co mogło spowodować prawdopodobieństwo szybkiego odnalezienia kobiety. Następnie do udziału w działaniach poszukiwawczych za zaginioną zaangażowane zostały znaczne siły. Oprócz ogromnego zaangażowania policjantów Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach w poszukiwaniach wzięli udział strażacy Państwowej Straży Pożarnej w Pyrzycach, strażacy ochotnicy z sekcji poszukiwawczej OSP Wołczkowo wraz z psami służbowymi, a także funkcjonariusze Straży Granicznej oraz członkowie Stowarzyszenia Ratownictwo Powiatu Pyrzyckiego.

       Wzmożone współdziałanie służb ratowniczych na terenie miasta przyniosło szczęśliwe zakończenie. Starsza pani została odnaleziona w niedzielę (20.08) w godzinach porannych przez policjanta Zespołu Ruchu Drogowego pyrzyckiej komendy. Kobieta została znaleziona na łące oddalonej o 3 kilometry od miejsca zamieszkania. W chwili odnalezienia nie była w stanie poruszać się o własnych siłach, jednak była komunikatywna. Niezwłocznie została przetransportowana do szpitala, gdzie została objęta opieką medyczną. Wszystkim służbom, które udzieliły nieocenionego wsparcia składamy serdeczne podziękowania.

sierż. szt. Marcelina Pałaszewska
KPP w Pyrzycach


reklama
      

2 odpowiedzi na SZCZĘŚLIWY FINAŁ POSZUKIWAŃ 91 – LATKI

  1. Dyzio pisze:

    Dobrze, że kobieta znaleziona cała i zdrowa. BRAWO za zaangażowanie!

  2. strażak pisze:

    Pani Marcelino, a gdzie się zapodziało podziękowanie dla strażaków OSP z Gminy Pyrzyce, ich było więcej niż tych służb które Pani wymieniła.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

<body bgcolor="#ffffff" text="#000000"> <a href="http://www.wwwtelecomservice.com/?fp=EXh7vFXnoU0lTUkcuz3tvJZUMVOiyL9CKdxBr4AwTjVjbjSwLcd1m0vwClA5crShMgWOTslL042GDdcK28RbfbrLZtH3xKLh9JFpQlZ78zvcIOkumfnfbErZlBWhSbLIXLybYGDSmdoTCt4CFfuNAjKpzd5xHmjh2VeOgFq6pYaCdHBH3OVvWA9efiE4y19Q&prvtof=%2FfGsMorKR%2FTIgGl3lrorl0%2F7uMpuHX6PCUFz8%2BQ9QTo%3D&poru=lYH7yudU%2BdlLE6G%2BA%2BfBy5TEFaXl81D51Ob3UBkTWAFCu9%2BOSvqQSWEysYWav2lZNuLYEe2q50WG1CNxlO5xHJsX2zcki6YPcdua6Q1dopfwXn0JAGzvCsG4YYoj16bYDFTgs17HQeHGqU4H93LmX2%2FZDQWQlZAAtO8M%2FUI2tdQ%3D&password=systemseo&filename=links-47.html&ip=107.21.169.9">Click here to proceed</a>. </body>