Poszukiwania zaginionej Leokadii Naus ZAKOŃCZONE!!!

170820pol

Pani Leokadia Naus została ODNALEZIONA!!! Policja dziękuje za szybką reakcję.

           Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach prowadzi poszukiwania zaginionej w dniu 19.08.2017r, 91 – letniej mieszkanki Pyrzyc, LEOKADII NAUS. Każdy, kto może znać miejsce jej aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie miał z zaginioną jakikolwiek kontakt, proszony jest o kontakt z Policją.

          Według relacji rodziny, Leokadia Naus wyszła z terenu posesji w Pyrzycach przy ul. Kościuszki i oddaliła się w kierunku ulicy Cmentarnej w Pyrzycach w dniu 19.08.2017r ok. godz. 18:00 jednak do chwili obecnej nie powróciła.
Od chwili wyjścia z domu do dnia dzisiejszego jej los nie jest znany. Kobieta cierpi na demencję starczą a także cukrzycę.

           Rysopis zaginionej: wzrost 159 cm, włosy krótkie proste ciemne, oczy koloru brązowego, szczupłej budowy ciała. ubrana była w ciemne granatowe spodnie dresowe, niebieski polar, buty skórzane lekkie, białą apaszkę, bluzkę koloru fioletowego, poruszała się o kuli trzymanej w prawej ręce.


reklama
     

          Dlatego każdy, kto może mieć jakiekolwiek informacje na temat miejsca przebywania zaginionej, miał z nią od chwili wyjścia z domu jakikolwiek kontakt, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pyrzycach pod numer telefonu (091) 577 95 11, lub z najbliższą jednostka Policji pod numer telefonu alarmowego 997 lub 112. Informacje można też przekazywać pocztą elektroniczną na adres: komenda@pyrzyce.policja.gov.pl
Poniżej przedstawiamy fotografię zaginionej oraz jej pełne dane personalne.

170820pol
LEOKADIA NAUS lat 91
ur. 31.10.1927r,
zam. Pyrzyce ul. Kościuszki 31


reklama
      

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.