Poszukiwania zaginionej Leokadii Naus ZAKOŃCZONE!!!

170820pol

Pani Leokadia Naus została ODNALEZIONA!!! Policja dziękuje za szybką reakcję.

           Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach prowadzi poszukiwania zaginionej w dniu 19.08.2017r, 91 – letniej mieszkanki Pyrzyc, LEOKADII NAUS. Każdy, kto może znać miejsce jej aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie miał z zaginioną jakikolwiek kontakt, proszony jest o kontakt z Policją.

          Według relacji rodziny, Leokadia Naus wyszła z terenu posesji w Pyrzycach przy ul. Kościuszki i oddaliła się w kierunku ulicy Cmentarnej w Pyrzycach w dniu 19.08.2017r ok. godz. 18:00 jednak do chwili obecnej nie powróciła.
Od chwili wyjścia z domu do dnia dzisiejszego jej los nie jest znany. Kobieta cierpi na demencję starczą a także cukrzycę.

           Rysopis zaginionej: wzrost 159 cm, włosy krótkie proste ciemne, oczy koloru brązowego, szczupłej budowy ciała. ubrana była w ciemne granatowe spodnie dresowe, niebieski polar, buty skórzane lekkie, białą apaszkę, bluzkę koloru fioletowego, poruszała się o kuli trzymanej w prawej ręce.


reklama
     

          Dlatego każdy, kto może mieć jakiekolwiek informacje na temat miejsca przebywania zaginionej, miał z nią od chwili wyjścia z domu jakikolwiek kontakt, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pyrzycach pod numer telefonu (091) 577 95 11, lub z najbliższą jednostka Policji pod numer telefonu alarmowego 997 lub 112. Informacje można też przekazywać pocztą elektroniczną na adres: komenda@pyrzyce.policja.gov.pl
Poniżej przedstawiamy fotografię zaginionej oraz jej pełne dane personalne.

170820pol
LEOKADIA NAUS lat 91
ur. 31.10.1927r,
zam. Pyrzyce ul. Kościuszki 31


reklama
      

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (6)