Bojkot sesji w sprawie Piotrowskiej!

170614rm

         Sesja nadzwyczajna Rady Miejskiej w Pyrzycach (RM) rozpoczęła się z poślizgiem. W dniu 14 czerwca, punktualnie o godzinie 9:00, obecnych było zaledwie 7 radnych! Nie było więc wymaganej większości by rada mogła podejmować prawomocne uchwały. Konieczne było wsparcie PiS w osobie radnej Wilman. Gdy ta przybyła rozpoczęto obrady.

         W nadzwyczajnej sesji RM zwołanej w sprawie radnej Małgorzaty Piotrowskiej, która od początku bieżącego roku jest dyrektorem Żłobka Bajeczka działającego na mieniu gminy, uczestniczyli jedynie zwolennicy burmistrz Podzińskiej z klubu Pracujmy Razem, i to nie wszyscy!


reklama
     

         Wojewoda zachodniopomorski zwrócił się do Rady Miejskiej w Pyrzycach o ocenę czy nie został naruszony przez radną Piotrowską zakaz wynikający z artykułu 24f ust. 1 ustawy o samorządzie gminnym, który brzmi: Radni nie mogą prowadzić działalności gospodarczej na własny rachunek lub wspólnie z innymi osobami z wykorzystaniem mienia komunalnego gminy, w której radny uzyskał mandat, a także zarządzać taką działalnością lub być przedstawicielem czy pełnomocnikiem w prowadzeniu takiej działalności.

         Klubowi koledzy Piotrowskiej, radni Paweł Chyt, Edward Gola, Waldemar Lemiesz i Jan Wojtasik ocenili, że nie złamała ona prawa i podpisali się pod projektem uchwały w sprawie odmowy stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnej! Konkluzją kilkunastostronicowego uzasadnienia jest zdanie: Przede wszystkim nie wystąpiła przesłanka prowadzenia działalności gospodarczej na mieniu gminnym. O ile niewątpliwie, w ocenie Rady, na przedmiotowym mieniu jest prowadzona działalność, to ta działalność nie ma charakteru działalności gospodarczej, albowiem nie występuje tu element zarobkowego prowadzenia działalności na mieniu gminnym.

        Opozycja w tej sprawie nie miała ochoty „kopać się z koniem” i sesję zbojkotowała. Nie było nikogo kto spytałby o nowo stworzoną definicje działalności gospodarczej, której wyznacznikiem jest „element zarobkowy”! Dyskusji nie było.

         Radna Piotrowska najwyraźniej miała ochotę głosować w swojej sprawie, dopytując radcę prawnego gminy czy może to uczynić. Po jednoznacznym stwierdzeniu, że jest to niezgodne z prawem ostatecznie udział w głosowaniu wzięło siedmiu radnych. Wynik głosowania był oczywisty, wszyscy byli za odmową wygaszenia mandatu przewodniczącej swojego klubu. Wynik 7 za, 0 wstrzymujących się, 0 przeciw. Przewodniczący Chyt ogłosił, że uchwala została przyjęta, ale… tu powstaje wątpliwość czy głosownie było ważne. Piotrowska była obecna na sesji, ale nie mogła brać udziału w głosowaniu! Głosować mogło tylko 7 radnych! Czy była wymagana większość?

        Klub radnych Pracujmy Razem, mający większość w RM, zagłosował zgodnie z przewidywaniami. Teraz los Piotrowskiej jest w rękach wojewody zachodniopomorskiego!

oset


reklama
      

113 odpowiedzi na Bojkot sesji w sprawie Piotrowskiej!

 1. smutek pisze:

  Mafia

 2. A pisze:

  Pani Piotrowska stała po stronie radnych którzy chcieli zamknac publiczne przedszkola w Pyrzycach a sama siedzi na stanowisku Dyrektora w prywatnym przedszkolu fajnie i jeszcze biedna gmina która nie ma na remont niczego
  do płaca FUNDACJĄ. Mama nadzieje ze wyborcy ich rozlicza

 3. Anonim pisze:

  Piotrowska głosowała za likwidacją przedszkoli i lobbowała w swoim interesie!

 4. piotroska pisze:

  Kucmistrz pisze że jestem dyrektorem żłobka a WY tu „mądre głowy” swoje że przedszkola prywatnego, przecież to „żadna” róznica. Kucmistrz kłamie że fundacja bierze dotacje z gminy a nie pisze że płaci gminie dzierzawe no nie szkodzi przecież wierzycie we wszystkie śmieci które tu nabazgra, bo kto tam będzie prawdy szukał jak jest KucPrzekaz . Kucmistrz pisze że sie opozycja nie chce kopac się z koniem a to zwyczajne tchórze co pytania wprost nie chcą zadac chociaż doniesionko złozone.
  Jak Góralska teoria poznania mówi że są trzy prawdy: świenta prowda, tys prowda i gówno prowda, momy jesce pyrzycką czwartą Kucprowde!

 5. Do piotroska pisze:

  ty nie masz wykształcenia i kwalifikacji by być dyrektorem żłobka czy przedszkola więc się nie żal że doniesiono w sprawie twojego zarobkowania na mieniu gminnym bo kolejne idzie do prokuratury. Również łamiesz prawo bo trzymasz dzieci w pomieszczeniach nie dopuszczonych przez sanepid. # To cię czeka #
  Fundacja ze Szczecina zostawiła smród po sobie w Barlinku, pozostawi i w Pyrzycach.

  • Anonim pisze:

   cała prawda!

  • piotroska pisze:

   do prokuratury do prokury do Rydzyka idziemy czwórkami Pany!

   • Anonim pisze:

    A na radną z PiS-u, której głos był tak niezbędny, by w ogóle ten cyrk zaistniał, to powinno być złożone doniesienie do samego prezesa z Żoliborza… Wszak reprezentowała partię „Prawo i Sprawiedliwość”…

   • Anonim pisze:

    Pani burmistrz ma wprawę w donoszeniu do prokuratury ale w tej sprawie pewnie się nie wykaże :).

   • Do piotroska pisze:

    Cwaniakujesz, ale to ostatnie twoje podrygi. Już ci nie odpuścimy pyskata wieśniaczko. Tak jak samolotu nie pilotuje pasażer tak i ty po ochronie środowiska nie będziesz dyrektorem jakiejkolwiek placówki w której są dzieci bo to doprowadzi do pewnej katastrofy.

   • Hiszpanmarek pisze:

    Co ma Rydzyk do całej sprawy?

    • ciau pisze:

     Już się nachlałeś” wody ognistej”?Połóż się gdzieś pod krzakiem i śpij.twój komentarz ma się tak jak rydz do nic.

  • obiektywny mieszkaniec pisze:

   w tych wszystkich komentarzach przemawia zazdrość, podejrzewam „do piotroska” że sam nie masz żadnego wykształcenia i kwalifikacji, dlatego lejesz tu swoje gorzkie żale. Ruszcie sie tylko i zróbcie coś sami a nie tylko narzekacie i oceniacie!!!!

 6. minionek pisze:

  Przepisy mówią wyraźnie, że żłobek prowadzi się w oparciu o przepisy dotyczące działalności gospodarczej. Nie można inaczej interpretować.
  Koniec i kropka.
  Radni zagłosowali niezgodnie z prawem, niestety.

  • Anonim pisze:

   radni powinni być pociągnięci do odpowiedzialności z art 231 kk przekroczenie uprawnień

  • DO PRZEWODNICZĄCEGO pisze:

   Piotroska musi odejść ,a jak radni chcą to może ona pociągnąć i was na dno,dotyczy tych którzy głosowali za piotroską nie było kworum panie Chyt radca prawny gminy wyłączył z głosowania piortowską a więc było radych uprawnionych podkreślę UPRAWNIONYCH DO GŁOSOWANIA 7 MIU CZYLI NIE MA KWORUM PANIE PRZEWODNICZĄCY NIBY RADY

   • Anonim pisze:

    Przewodniczący też powinien odejść… Ma zarzuty… Człowiek honoru tak by postąpił!

   • Anonim pisze:

    Burmistrz, zastępca i cała rada powinni odejść. Wszędzie śmieją się z Pyrzyc

    • budyń pisze:

     To wszędzie się śmieją .Podaj gdzie.Ty skąd się urwałeś anonimie?Pochwal się swoimi osiągnięciami i tym gdzie się nie śmieją z ciebie i twoich pobratymców.

     • Anonim pisze:

      Z rady miejskiej Pyrzyce to śmieją się w Starostwie i w urzędzie Marszałkowskim z ostatniej nadzwyczajnej nie zgodnej z prawem sesji i ze śmiesznego radcy prawnego podkomędnego

      • budyń pisze:

       Oj!Bajdurzysz.Jesteś jakimś zakompleksionym prymitywnym człowieczkiem, który się tu udziela.Piszesz jakoś tak zagadkowo i tak jak na przygłupa by mi to pasowało.Hej!

 7. Człowiek ! pisze:

  Piotrowska i ten klub poparcia to :żenada ,obciach nie powinna być radną!

 8. nemo pisze:

  I co Małgosia – ciepło się robi koło ty.ka

 9. Anonim pisze:

  Czy te przedszkole dzierżawi obiekt gminny TAK,czy pracownicy pracują za darmo,NIE więc zarobkują jak i pani Piotrowska a ciemni radni tego nie widzą bo nie chcą, prokuratura to rozpatrzy czy nie przekroczyliście uprawnień Chyt Gola WOJTASIK I LEMIESZ

 10. Anonim pisze:

  Ale towarzycho wzajemnej adoracji – dobrali się jak w korcu maku… Skoro są tacy przedsiębiorczy, to dlaczego nie stworzyli własnych biznesów, tylko wyciągają łapy po naszą kasę?… Wstyd i żenada, nie mają za grosz przyzwoitości. Gdzie te czasy, gdy ludzie z zarzutami podawali się do dymisji? Tylko do tego potrzeba szlachetności i charakteru… Brawo radni! za bojkot tej „sesjofarsy” – to było najlepsze wyjście. Niech się błaźnią – na całego – we własnym sosie…

 11. toudi pisze:

  Sprawa radnej Piotrowskiej nie budzi żadnych wątpliwości.
  Pani Małgorzato – honor zobowiązuje Panią do złożenia mandatu.
  Jest Pani reprezentantem mieszkańców, osobą, która powinna być nieskazitelnie czysta. Fakt skazania za przestępstwo nie ma wpływu na Pani mandat, to zrozumiałe i takie jest prawo. Ale skoro obecnie bez wątpliwości mandat powinna Pani stracić, proszę postąpić właściwie.
  Droga WSA – NSA jest długa i pewnie nie zakończy się do końca kadencji. Tylko co ? Za wszelką cenę będzie Pani trzymała się mandatu ? Przecież może Pani złożyć mandat, uregulować swoje zatrudnienie i wystartować w wyborach uzupełniających wygrywając ponownie.
  To wtedy będzie mocna legitymacja od wyborców i działanie zgodne z prawem.
  HONOR PRZEDE WSZYSTKIM !!!

 12. Anonim pisze:

  Ale rady i to życzliwe od „toudi”- dziwaczny nick. Sugerujesz? Dajesz swoje sugestie z piekła rodem.Wiemy, że piekło takimi radami jest wybrukowane. Oczywiście jeśli nie jesteś synem, córką Lucyfera albo innego jakiegoś Rokity.Sam człowieku rób jak podpowiadasz i bądź konsekwentną osobą!

  • toudi pisze:

   ale ja nie jestem radnym
   nie prowadzę działalności gospodarczej na mieniu gminy
   nie wzywa się mnie do złożenia mandatu
   Po prostu apeluję do uczciwości i honoru pani Małgorzaty. Jako mieszkaniec Pyrzyc (nie wyborca, bo jestem z innego okręgu).
   Mój wpis to nie są rady, tylko opinia i sugestie… Małgorzato 🙂

 13. sugestia pisze:

  „toudi”postępuj jak tobie sumienie podpowiada.Możesz teraz iść sobie popływać i płyń. Płyń i spływaj.Pokaż nam wszystkim jak potrafisz pływać.Ustanów swój ostatni rekord w życiu.Śmiało!!!!

 14. piotroska pisze:

  biedni radni i biedna MaLgorzata tłuszcza tylko zna prawo i fakty zainteresowani nie wiedzą gdzie zyją i co robia, biada och biada!

 15. sugestia pisze:

  Ty człowieku masz deficyt w swojej łepetynie.Módl się o zdrowie(coś może pozostało), bo o rozum już jest za późno.

  • Anonim pisze:

   Co tam deficyt w łepetynie Forumowej – Piotroskiej w porównaniu z deficytem uczciwości, prawdomówności, rzetelności, godności, prawomyślności, honoru… lokalnej władzy… Trudno powiedzieć, o co oni mają się modlić – zdrowie to oni mają końskie!…

 16. recepta pisze:

  Sprawdź swoje zdrowie.Zażyj wreszcie te medykamenty, które zalecił tobie specjalista.Deficytu na umyśle nie zapełnisz ale spokój tobie zapewni.

 17. Adolf pisze:

  Po tym głosowaniu wyciągnąłem jeden wniosek – radni w Pyrzycach pod wodzą pani burmistrz mają dużo większą wiedzę prawną niż pan wojewoda, stąd ten wynik głosowania. A jeżeli są aż tak dobrzy to rozumiem, że niedługo ściągną ogromne środki finansowe na rozwój Pyrzyc.

  • Anonim pisze:

   raczej znowu sięgną do kieszeni mieszkańców fundując im kolejna podwyżkę

  • Anonim pisze:

   Ha,ha,ha
   i strefęekonomiczną utuchomią i basen i mury odbudują i metro będzie
   ha, ha, ha
   Ściągną ogromne środki finansowe, ale z nas.
   Złodzieje

 18. Adolf pisze:

  E tam, bądź dobrej myśli, mają jeszcze aż rok czasu.

 19. Anonim pisze:

  Prawdę to napisz o sobie.Ta pani to za wysokie progi dla ciebie smrodzie.

 20. Anonim pisze:

  ta pani to już przeszłość

 21. Anonim pisze:

  Jak na temat, to blokada?!!!

 22. Anonim pisze:

  Z tego co wiem to ta pani żyje i ma się dobrze.Zazdrośnicy, złośliwcy może by tak trochę spojenia na siebie i swoje dokonania.Może już niedługo to wy jedziecie przeszłośćią i zapomniani,bez żadnych dokonań?Co?!

 23. Pyrzyczanin pisze:

  Jak się mają sprawy z byłym burmistrzem JM Olech?Paśniki są.Basenu nie ma.Nawet nie jest remontowany ten kryty, bo ten odkryty to jest już ruiną.Może by tak w formie rewitalizacji pozyskać środki z funduszów europejskich na ten basen odkryty i z historią nawet przed wojenną (II wojną Światową)?

 24. Pyrzyczanin pisze:

  Lipiany będą mieli wkrótce druga obwodnicę.Pyrzyce z tymi radnymi nawet nie potrafią zadbać o basen odkryty!Można przecież wpompować nasza pyrzycka wodę , którą eksploatuje pyrzycka geotermia.Można przecież Pyrzyce ożywić poprzez wykorzystanie turystki i lecznictwa.Przecież woda z głębi ziemi jest lecznicza,,,,

 25. Pyrzyczanin pisze:

  Pytanie nie retoryczne.Od czego jest pan starosta pyrzycki i pani burmistrz Pyrzyc?Od czego są podlegli im urzędnicy?Dlaczego radni pyrzyccy są tak leniwi?Nieskuteczni!
  Podpowiadam.
  Polityka spójności jest bardzo ważna dla Polski.Dział budżetu Unii Europejskiej na lata 2014-2020 przewiduje(MAMY ZAGWARANTOWANE)) ponad 80 mld euro, z czego zostaną sfinansowane drogi, szkoły, transport publiczny, modernizacja kolei i wiele innych inwestycji podnoszących standard życia.Może by tak pozyskać z tego źródła pieniądze na REWITALIZACJĘ odkrytego basenu?!

 26. Pyrzyczanin pisze:

  Moją małą ojczyzną są Pyrzyce.Jestem dumny z Polski i z Pyrzyc!
  Starosta czy burmistrz zostali wybrani z woli radnych.Wybór polityczny, nie merytoryczny.To po pierwsze.Po drugie.Urzędnicy w Urzędzie Miejskim i Starostwie są im podlegli. Muszą wykonywać polecenia ale te, które są korzystne dla nas wszystkich pyrzyczan.Powinni dbać o dobro Pyrzyc, a także pozyskiwać fundusze czy inwestorów.Moim zdaniem robią to nieudolnie i nie skutecznie.Natomiast radni powinni służyć i działać tak aby w Pyrzycach było coraz więcej radości.Czytaj.Tu w Pyrzycach niech żyją, pracują i tu w Pyrzycach niech się rodzą pyrzyczanie.Radni mają dbać o to aby pyrzyccy urzędnicy nie traktowali swoich obowiązków tylko jako źródło ich dochodów.Moim zdaniem radni powinni dosłownie zmuszać urzędników np. burmistrza, starostę aby służyli a nie odwalali chałturę siedząc na swoich fotelach.
  p.s
  Pyrzyczanko. Dlaczego się afiszujesz z tym nielubieniem.Co?wstydzisz się słomy?Wyjmij ja z butów.Znam takich co się wstydzą ojca, matki a oni ich przecież wykształcili.Często ci rodzice chodzili w gnoju aby świnie czy krowy dały im dochód.Ty wstydź się za siebie a nie za Pyrzyce.OK?!!!

  • Pyrzyczanka pisze:

   Wiesz na czym polega roznica miedzy nami? Oczywiscie poza iloscia slomy w butach, bo tej masz zapewne wiecej!
   Uwazasz ze ktos kto falszuje dokumenty, bedzie podejmowal trafne decyzje i kierowal sie dobrem spoleczenstwa?!
   Ja bede dumna z Pyrzyc dopiero wtedy, gdy ze stolkow poleca wszyscy nieuczciwi urzednicy… kiedy wchodzac do urzedu bede wiedziala ze zalatwienie jakiejs sprawy to tylko kwestia czasu a nie lapowki, a slogan „nie daje, nie biore” bedzie czyms wiecej niz pustoslowiem!
   Realne? Owszem,ale dopiero wtedy, kiedy urzednicy panstwowi przestana czuc sie bezkarni. Jest to mozliwe jedynie poprzez postawienie ich pod pregierzem opinii publicznej, a wtedy niewatpliwie nie pozwola sobie na nieetyczne zachowania.
   Oskarzasz mnie o afiszowanie sie z jakims tam nielubieniem….hmm, jezeli definicja tego jest zasadny brak zaufania i brak tolerancji dla tych ktorzy lamia prawo , to tak, zgodze sie z Toba!
   A teraz pozwol ze podziekuje Ci za te „mile” slowa skierowane do mnie i przyjmij do wiadomosci ze dopoty, dopoki „gnoj” oplywa polskie urzedy, to ja jednak zatrzymam te swoja slome w butach…no wiesz, przyjemniej jak stopy sa suche! Dzieki temu ze nie siedze w tym po uszy na codzien,wystarcza mi kilka zdziebelek…Tobie natomiast nawet te Twoje snopki nie pomoga!!!Toniesz chlopie, wiec daruj sobie te pouczenia i uwagi!!!

   • Moje zdanie na ten temat pisze:

    Według mnie nie powinnaś być taką domyślną.Może należy to refleksyjnie przyjąć z uwzględnieniem swojego potencjału intelektualnego.Bez obrazy proszę to przejąć jako skomentowanie.

    • Pyrzyczanka pisze:

     Moge Cie zapewnic ze nie ma tu miejsca na domysly i spekulacje. Sa nazwiska, daty i roznego rodzaju dowody, ale to juz na innym forum…
     Nepotyzm i lapowkarstwo to niestety wciaz zywe dziedzictwo z czasow PRL-u.
     Domyslne w zaistnialej sytuacji moze byc jedynie to, ze osobiscie bierzesz czynny udzial w tych procederach, a kvestionowanie moich zasobow intelektualnych jest na to niezbitym dowodem i nieudaczna proba osmieszenia kogos, kto gardzi tymi ktorzy klamia by moc funkcjonowac!
     p.s
     Bez obrazy, prosze to PRZYJAC jako skomentowanie 🙂

 27. Anonim pisze:

  Burmistrza wybierają wyborcy, pomyliły się tobie lata kiedy wybierali burmistrza radni….

 28. Pyrzyczanin pisze:

  Tak, pomyliłem się, a dotyczy to wyboru burmistrza.Jednak to nie zmienia faktu, że np. panią burmistrz wybrali wyborcy o określonej orientacji politycznej.Moim zdaniem pani burmistrz radzi sobie nie najgorzej ale widzę również w jej działaniach rutynę, chałturę.
  RADNI SĄ ZDECYDOWANIE ZA MAŁO AKTYWNI, ZA MAŁO SKUTECZNI-taki mam osąd.
  p.s
  Dziękuję za sprostowanie z 27 czerwca 2017 o 09:10.

  • Anonim pisze:

   Pani Burmistrz – wybory, wyborcy głosowali na tzw. mniejsze zło. Nagonka medialna na byłego burmistrza zrobiła swoje. Powiedz gdzie dziś jest Tygodnik Pyrzycki,dlaczego żadne SMP nie napiszą jakie pieniądze idą do lokalnej prasy i dla czego. Moza zadać jeszcze kilka pytań, tylko co to da. Jak zachowuje się przewodniczący, albo niektórzy radni ( kultura polityczna wymaga – jeżeli jest sprawa prowadzona przez prokuraturę to zawiesza się swoja działalność tzw.polityczną a u NAS ?????? Jak dba się o interesy gminy – oczywiście przez radnych….Szkoda że radni nie śledzą – czytają przepisów, kiedyś to może odwrócić sie przeciwko NIM, ale będzie za późno….

  • nemo pisze:

   Potwierdza się, że wybór pomiędzy Marzenką a JMO to wybór pomiędzy dżumą i cholerą.

 29. toudi pisze:

  Ale przecież nikomu z Was – szanowni anonimowi komentatorzy, nikt nie broni startować na burmistrza czy radnego.
  Pokażcie jacy jesteście wspaniali !

 30. Moje zdanie na ten temat pisze:

  Skoro zostali wybrani to są do nich oczekiwania.Prawda,toudi?
  Niech każdy robi to do czego jest skierowany i wyraził zgodę..Niech to robi dobrze, takie są oczekiwania wobec każdego z nas.Przyznasz mi rację?Skoro ubiegali się o te funkcje, nie spoleczne, to niech to robią jak najlepiej.Wyborcy maja prawo ich oceniać.

  • Anonim pisze:

   zgadzam się ,a jak nie chcą to niech nie pobierają diety,zobaczymy wtedy ilu tak naprawdę ich zostanie,aby coś zrobić dla miasta a nie dla kasy i wpływów ,jak to pani radna ,po pijaku byleby do koryta

  • Anonim pisze:

   To tylko tak się wydaje, że skoro się jest radnym, to wszystko można. Tak naprawdę radnych można podzielić na tych, których można kupić i tych, którzy zachowują niezależność. Stosunek liczby przekupionych do niezależnych decyduje, czy burmistrz, czyli tzw. władza wykonawcza, ma większość czy nie. Co zadecydowało, że p. Marzena ma większość (póki co) w RM? Nawet sami radni tego nie ukrywają i to widać gołym okiem… Np. p. radna, która jechała po pijaku awansowała na dyrektorką żłobka na terenie gimnazjum, którego organem prowadzącym jest gmina, czyli p. Marzena… Radzę przyjrzeć się bliżej związkom pozostałych z p. Marzeną, to zrozumiecie, dlaczego łapki potulnych radnych idą w górę, a w Pyrzycach mamy marazm, mimo że za wszystko płacimy coraz więcej!

 31. Moje zdanie na ten temat pisze:

  Ja osobiście znam kilku radnych, którzy działają na rzecz pyrzyczan. Podział na przekupnych albo nie, to możesz sobie szanowny anonimie wprowadzać w związku przestępczym.Takie porównania nie wróżą obiektywnego komentarza.Podział na zapatrywania polityczne i przynależność do określonych ideałów, jak najbardziej jest na miejscu.Podział na zapatrywania polityczne i przynależność do określonych ideałów, jak najbardziej jest na miejscu.Radzę przyjrzeć się radnym, którzy mają transparentną przeszłość.Jeden z nich był np. w KPN (Konfederacja Polski Niepodległej z Leszkiem Moczulskim ,Krzysztofem Królem na czele). Jak się rozliczył z funduszy w pyrzyckim kole KPN?!Kto to był Leszek Moczulski dla tego pana radnego.Warto się jego spytać.Mówi się pieniądz robi pieniądz.Można być teraz producentem, radnymi,,,oj i jakim.Kto jest bez winy?No?Śmiało?Ty -Anonimie z 27 czerwca2017 o 23:42- jesteś o krystalicznej transparentnej, przeszłości i obecnie?Śmiem wątpić.

 32. Moje zdanie na ten temat pisze:

  Można to wpisać i zobaczyć.

  Mirosław Budynek składa protest wyborczy

 33. Moje zdanie na ten temat pisze:

  Ty(Anonim pisze:27 czerwca 2017 o 23:42)anonimowy twórco swojej sugestii, wręcz wskazujesz, kto jest przekupny, a kto jest krystalicznie czysty niczym woda święcona.Tak?
  Cytuje :”Stosunek liczby przekupionych do niezależnych decyduje, czy burmistrz, czyli tzw. władza wykonawcza, ma większość czy nie. Co zadecydowało, że p. Marzena ma większość (póki co) w RM? Nawet sami radni tego nie ukrywają i to widać gołym okiem…”koniec cytatu.Podaj nazwiska tych radnych, którzy nie ukrywają tego.
  Wszyscy, którzy mają takie samo zdanie to są nieprzekupni i niezależni?Pozostali to są przekupni i zależni?!Tak to rozumieć?Czy może są z samej definicji o niezależnych- uczciwi, nie przekupni, praworządni-sam miód na twoich ustach.Tak należy zrozumieć taką „bezstronną ocenę?!

  • Anonim pisze:

   Głodnemu chleb na myśli… Aleś się rozkręcił, internauto… Masz ograniczone podejście. Język polski jest bogaty – wieloznaczny. „Kupić” w przenośnym znaczeniu to także zjednać, zyskać sobie kogoś czymś… Przecież to gołym okiem widać, kogo sobie p. Marzena zjednała… Ty tego nie widzisz, a masz swoje zdanie na temat? Dziwne komentarze…

 34. Moje zdanie na ten temat pisze:

  Anonimie(Anonim pisze:27 czerwca 2017 o 23:42)jesteś tak zacietrzewiony w sprawie tej pani radnej.Pomawiasz tych co mają takie samo zdanie jak pani burmistrz i radni, którzy nie są zwolennikami usunięcia pani Piotrowskiej.

  Człowieku zapętlasz się!!!!!

  Skoro stwierdzasz, że radni są przekupni to daj dowody i szybciutko biegnij do prokuratury.
  Masz taką odkrywczą wiedzę?!

  • Anonim pisze:

   Ale cię wzięło… No, może przekupni to za duże słowo, bardziej adekwatne – połączeni wspólnymi „ideałami”… To pasuje bardziej? Widzisz ty masz swoje zdanie, a my mamy swoje. Tym bardziej, że osoby publiczne podlegają ocenie… Powinni być czyści i krystaliczni, skoro decydują się na piastowanie funkcji publicznych… Moja przeszłość, teraźniejszość i przyszłość – są moje, nie publiczne… Ale mam prawo wyrazić swoje zdanie, tym bardziej, że płacę rzetelnie podatki i to z moich pieniędzy m.in. radni dostają swoje diety…

   • Anonim pisze:

    Czy ja jako podatnik nie mam prawa mieć wątpliwości, czy „ktoś”, kto ma na koncie jazdę pod wpływem…, podnosi łapkę za kolejnymi podwyżkami, jest w pełni świadomy?…

    • zainteresowana pisze:

     W tym fragmencie się w pełni zgadzam:”podnosi łapkę za kolejnymi podwyżkami, jest w pełni świadomy?”
     Właśnie tak.Przewraca się w głowie tej pani radnej i to od dawna.Przewróciło się tej pani w głowię.SOBĄ NIE DAJE POZYTYWNEGO PRZYKŁADU a innych obciąża swoimi głupimi decyzjami np. dotyczących podwyżek. Coraz częściej ta pani robi w umie takiej maksymy.Moje to jest po trupach do celu.Innych i to z Pyrzyc karać, obciążać coraz większymi haraczami, podwyżkami.

    • Anonim pisze:

     Coraz częściej ta pani robi w umie takiej maksymy.Moje to jest po trupach do celu.Innych, i to z Pyrzyc karać, obciążać coraz większymi haraczami, podwyżkami.

   • Kto to jest pisze:

    Jednak nie możesz swoje frustracje wypisywać w formie oskarżycielskiej do kogokolwiek.

    ” Widzisz ty masz swoje zdanie, a my mamy swoje.”

    Jakie osoby kryją się za tym sformowaniem : „a my mamy swoje”?Napisz śmiało w liczbie pojedynczej.Chyba ze jesteś w wielu osobach.To wówczas idź do lekarza po diagnozę i odpowiednie lekarstwa.

    • Ble, Ble, Ble pisze:

     My to znaczy kto! Sfrustrowana urzędniczka. Wszystkich wysyłasz to lekarza. Zmień wibrator na mocniejszy. bardziej Tobie mózg rozrusza „Urzędniczko”!

     • Ble, Ble, Ble pisze:

      Zapomniałem dopisać, zgadzam się z anonimem!

     • Kto to jest pisze:

      Nie obrażaj!Pisz te nazwiska , które się kryją pod słowem-my.
      Pan Bóg był w trzech osobach.Ty w ilu osobach jesteś?Spytaj się odpowiedniego lekarza kim i w ilu osobach jesteś.Chyba ze podasz te nazwiska.

     • Anonim pisze:

      PRACUJ RAZEM, bądz wesoły, energiczny
      jak wibrator elektryczny!

      • O! pisze:

       O!znawca wibratorów eis odezwał.Skądś wiesz jak działa wibrator i jakie są później tego efekty?

      • hihi pisze:

       Anonimie pracuj dokładnie, gorliwie.
       Zastąp wibrator a skup się na pachwinie.
       Skoro jesteś z wibratorem zaznajomiony,
       To pokaż,że jesteś już tym zmęczony.

       • Ble, Ble, Ble pisze:

        O jaka znawczyni i pachwinę ma wyrobioną i coś jeszcze ha,ha. Z opisu wynika,że znasz dobrze obsługę wibratora. masz inne dziurki ha,ha,ha. Pracuj dokładnie a wyrobisz wszystkie dziurki ha,ha,ha. teraz będziesz miała nick Pachwinka!

        • Anonim pisze:

         Dumnie się nazwał;Ble.Ble.Ble
         Ta osoba co głupa rżnie?
         Nie!To człowiek od dziurek
         Gdy walną swoją głowa w murek.
         Efekty tego są wyraźne, widoczne.
         Myśli o seksie,pachwinie,wibratorze.
         Nawet modlitwa tobie nie pomoże.
         Konkluzja nasuwa się oto taka.
         Jesteś seksman,anka albo pokraka!

    • zainteresowana pisze:

     W tym fragmencie się w pełni zgadzam:”podnosi łapkę za kolejnymi podwyżkami, jest w pełni świadomy?”
     Właśnie tak.Przewraca się w głowie tej pani radnej i to od dawna

    • Anonim pisze:

     Piszę w liczbie mnogiej, bo żyję w pewnym środowisku i w przeciwieństwie do ciebie rozmawiam z ludźmi. Mają takie samo zdanie, które ciebie tak frustruje! Masz problem z kojarzeniem i wyobraźnią – żaden lekarz ci nie pomoże…

   • kto to jest pisze:

    Dobrze,ze spuściłeś anonimie z tonu.
    Bardzo chętnie po niezbyt przychylnych komentarzach idą do prokuratury ci co czują się obrażeni.Ty możesz uważać,że demaskujesz a oni czują się obrażeni. Później udowodnij , że jest twój komentarz bezstronny jako uczciwego czlowieka.Warto i to mieć na uwadze.

    • Anonim pisze:

     A przyszło ci do głowy, że ja czuję się obrażony i niezadowolony z władzy, która jest mało operatywna, konsekwentna, dynamiczna, skuteczna… Nie podoba mi się gospodarowanie moimi pieniędzmi – wydawanie ich bez sensu na kultowe już „złote ogrodzenie”, „zabytkowy kibelek”… Nie podoba mi się, że ta władza bazuje na podwyżkach, nie ma żadnego pomysłu na pozyskiwanie środków… Ja też mogę iść do prokuratury i złożyć doniesienie…
     Warto mieć na uwadze także ludzi, którzy płacą, żeby władzy żyło się lepiej, bo wszystko jest do czasu. Piękno także przemija…

    • Anonim pisze:

     Kiedy rusza proces zorganizowanej grupy przestępczej? Mówią, że prokuratura już swoje zrobiła i zdemaskowała kogo trzeba… Ciekawe, czy ten, który bezwzględnie (jadąc nam po kieszeni) piastuje ważne stanowisko w RM udowodni, że jest uczciwym człowiekiem… Kto to jest – odpowiesz bezstronnie?

 35. Anonim pisze:

  YES, YES, YES – BĘDZIE STREFA EKONOMICZNA W PYRZYCACH.
  PANI BURMISTRZ ROBI PLAN MIEJSCOWY NA UL. WIOSENNEJ, MIĘDZY ISTNIEJĄCYMI BUDYNKAMI JEDNORODZINNYMI BĘDĄ ZAKŁADY USŁUGOWE A MOŻE I FABRYKI. JUTRO SESJA W URZĘDZIE GMINY O 13:00.

 36. zainteresowana pisze:

  Miałeś podać nazwisko osoby, która będzie dyrektorem gimnazjum,i nic.Teraz piszesz dużymi literami,dlaczego?Piszesz coś o planie miejscowym przy ulicy Wiosennej.Nawet wiesz, o której będzie sesja w UMIG.Może byś tak nie pisał anonimowo.Uwiarygodnisz siebie i swoje rewelacje.Jesteś gotów to zrobić?.

 37. zainteresowana pisze:

  Może będziesz wiarygodny i podpiszesz się swoim nazwiskiem?Skoro posiadasz tak newralgiczne wiadomości, to pisz nie anonimowo.Nie pisz tylko dużymi literami, nie krzycz.

 38. Anonim pisze:

  Przyjdź na sesję to się upewnisz, a może jesteś urzędnikiem gminnym i miało być po cichu ztąd twój wpis.

 39. zainteresowana pisze:

  O!Sukces, nie krzyczysz t.j nie piszesz tylko dużymi literami.Hahaha.

 40. bezstronna pisze:

  Są grubi, grubsi. Są chudzi, chudsi.Ty jesteś(Anonim pisze:30 czerwca 2017 o 19:44) nie do podrobienia.Módl się o zdrowie, bo o rozum jest już za późno.Ty nie masz urody, nie masz zdrowia, nie masz rozumuTak uważam biedny człowieku.

 41. Anonim pisze:

  No dobra grubasie.

 42. bezstronna pisze:

  37 Pyrzyckie Spotkania z Folklorem są już zamknięte.Pan dyrektor Pyrzyckiego Domu Kultury już kończy swoja misję w Pyrzycach.Szkoda.

 43. bezstronny pisze:

  kazdy ma tyle do powiedzenia tutaj (bo jest anonimowy) a moze by tak troche odwagi i komentowac na FB?? czy poprostu kompletny brak jaj? drodzy anonimi

 44. Falanga pisze:

  albo brak ikry

 45. Discopolowiec pisze:

  Małgosia jest wporzo !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (5)