Bakterie coli w wodzie w Żabowie!

!

         Pyrzycki Sanepid nakazał Spółdzielni Mieszkaniowej „Świt” w Żabowie poinformować mieszkańców tej miejscowości o braku przydatności do spożycia wody z tamtejszego wodociągu oraz zapewnić im wodę zdatną do spożycia.

        To konsekwencja wykrycia bakterii coli, w wyniku przeprowadzonych analiz wody pobranej w dniach 18 i 20 kwietnia z punktu poboru w Przedszkolu w Żabowie.


reklama
     

         Spółdzielnia musi podjąć skutecznie działania w celu poprawy jakości wody oraz zapewnić do dnia 26. kwietnia br. wodę ze swojego wodociągu spełniającą normy Ministerstw Zdrowia odnośnie jakości pod względem mikrobiologicznym.

        Woda w Żabowie jest niezdatna do spożycia do odwołania!

CH

 

 

15 odpowiedzi na Bakterie coli w wodzie w Żabowie!

 1. Anonim pisze:

  Wszystko fajnie tylko że spółdzielnia nie poinformowała mieszkańców o zakazie spożywania wody zaraz po uzyskaniu informacji od sanepidu. Mieszkańcy powinni zwołać zebranie i odwołać prezesa spółdzielni, oraz wybrać jego następcę.

 2. hej pisze:

  Znowu to „świństwo” w wodociągu. Ciekawe skąd się dostaje. Powinno się poddać kontroli szamb w okolicy. A podobno niektórzy to cuda pobudowali np. z dawnych jeszcze poniemieckich studni.

  • Anonim pisze:

   Z Niemiec, firma z miejscowości Tantow beczkowozami wwozi do Polski odpady po produkci biogazu. Są one wylewane na polach księdza z żabowa. Życzę miłego spożywania wody w Żarowie. Pozdrawiam również bogacza w sutannie. Kocham was robaczki.

   • Anonim pisze:

    zgadza się a gdzie pani piotrowska nie wie o tym może by coś z tym zrobiła ,a może bierze za ciszę profity

    • piotroska pisze:

     aleś Ty głupi, ja jestem właścicielką firmy w Tantow, colę do wody wpuściłam i mam kasę i profity z każdej strony, a Tobie zostają tylko gorzkie żale na info!!!!!!!

     • Obiektywny pisze:

      gorzkie żale i głosowanie na radnych ,na ciebie niestety nie zagłosuję i mam nadzieje że inni też ,a nawet jestem przekonany ,że ci poparcie spadnie

 3. ksiądz pisze:

  Dziękuję za pozdrowienia, zamknę przed tobą wrota niebios.

 4. kkk pisze:

  Ciekawe, czy dowiemy sie kiedys kto naprawde jest winny zanieczyszczenia, czy tez pan Prezes pusci troche chloru w rury i bedzie po sprawie. Po drugie dlaczego o skażeniu dowiadujemy sie oficjalnie po czterech dniach?

 5. :) pisze:

  Panie redaktorze proszę napisać o konkursie na dyr.SP na Rejtana ..

 6. e pisze:

  cola w wodzie

 7. Anonim pisze:

  Kraina colą płynąca…

 8. z pyrzyc pisze:

  a czy przypadkiem nie ma w Pyrzycach ,bo chodzą słuchy a tu nic nie piszą może tak jak kiedyś śmierdząca woda leciała z kranu !!!!!!!!!

 9. andrzej pisze:

  Następna paranoja Stadion stoi pusty a dzieciaki biegają po ulicach blokując przejazd ul Dąbrowskiego czego nierobi się dla popularności i pamiętajcie mieszkańcy to jest najgorsza władza jaka rządziła Pyrzycami utrapienie i ciągłe zamieszanie Nie widać zmian brak parkingów miejsc pracy i utrudniania życia a cel jeden aby zaspokoić swoja popularność Nie będę na nich nigdy głosować -1

 10. wyborca pani burmistrz pisze:

  To jest najtańsza promocja swojej osoby, bramki ogrodzeniowe mają w piwnicy ratusza a resztę zrobią nauczyciele wf w ramach obowiązków szkolnych czyli za darmo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (8)