Kolejna śmierć w wyniku pożaru, tym razem mieszkania

policja_blacha

         Pyrzyccy policjanci i prokuratura wyjaśniają w jakich okolicznościach doszło do pożaru mieszkania przy ul. Bogusława w Pyrzycach. W wyniku pożaru śmierć poniósł 61 – letni mężczyzna.

          W sobotę około godziny 20.00 przy ul. Bogusława w Pyrzycach, najprawdopodobniej z powodu zaprószenia ognia, doszło do pożaru mieszkania usytuowanego na drugiej kondygnacji budynku wielorodzinnego. Podczas działań służb ratowniczych w mieszkaniu ujawniono ciało 61 – letniego mężczyzny. Przybyłe na miejsce pogotowie ratunkowe podjęło próby reanimacji mężczyzny jednak bez skutku. Mężczyzna poniósł śmierć.


reklama
     

          W czasie akcji pożarniczej z uwagi na bezpieczeństwo ewakuowano mieszkańców budynku, o pożarze niezwłocznie zostało powiadomiony Gminny Zespół Zarządzania Kryzysowego oraz Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego. Burmistrz Miasta w związku z zaistniałym pożarem wdrożyła procedury zarządzania kryzysowego w stosunku do ewakuowanych, którzy w rezultacie znaleźli schronienie u najbliższych.

           Sprawy przebieg czynności ratowniczych zagwarantowały wdrożone i stosowane procedury alarmowania na wypadek zdarzeń kryzysowych.

         Z policyjnych ustaleń wynika, że mężczyzna mieszkał sam. Wstępnie wykluczono udział innych osób w zdarzeniu. W tej sprawie policjanci prowadzą śledztwo pod nadzorem prokuratury, które ma na celu ustalenie co było przyczyną pożaru i jak do niego doszło.

st. sierż. Marcelina Pałaszewska
KPP w Pyrzycach


reklama
      

2 odpowiedzi na Kolejna śmierć w wyniku pożaru, tym razem mieszkania

  1. Jacyś pisze:

    Burmistrz Miasta w związku z zaistniałym pożarem wdrożyła procedury zarządzania kryzysowego w stosunku do ewakuowanych, którzy w rezultacie znaleźli schronienie u najbliższych.To pytanie moje co zrobiła pani burmistrz dla ludzi?

  2. Anonim pisze:

    nic jak zwykle

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (10)