PODSUMOWANIE PRACY PYRZYCKIEJ POLICJI

gl

         Wczoraj, 8 lutego 2017r w sali odpraw Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach odbyła się uroczysta odprawa podsumowująca pracę policjantów i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach w 2016 roku.

         W odprawie udział wziął Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie, mł. insp. Jacek Cegieła, Starosta Pyrzycki Stanisław Stępień, Burmistrzowie i Wójtowie Gmin powiatu pyrzyckiego, Prokurator Rejonowy w Pyrzycach, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Pyrzycach oraz zaproszeni goście. W czasie odprawy Komendant Powiatowy Policji w Pyrzycach podinsp. Krzysztof Dębiński omówił wyniki pracy poszczególnych pionów komendy oraz stan bezpieczeństwa na terenie powiatu. Omówiono też planowane działania i przedsięwzięcia na rok 2017, których celem będzie w maksymalnym stopniu ograniczenie zagrożeń związanych z przestępczością oraz zwiększenie poczucia bezpieczeństwa mieszkańców powiatu pyrzyckiego.


reklama
     

         W dalszej części odprawy w swoich przemówieniach Prokurator Rejonowy w Pyrzycach oraz Starosta Pyrzycki, pozytywnie oceniali starania pyrzyckich policjantów w zapewnienie bezpieczeństwa obywatelom oraz współpracę z Komendą Powiatową Policji w Pyrzycach jednocześnie wyrażając nadzieję na dalszą, pełną sukcesów współpracę w zakresie bezpieczeństwa.

         W trakcie odprawy Komendant Powiatowy Policji w Pyrzycach podinsp. Krzysztof Dębiński złożył podziękowania dla władz samorządowych tj. Burmistrzowi Pyrzyc, Burmistrzowi Lipian oraz Wójtowi Warnic za doposażenie Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach. Burmistrz Pyrzyc Marzena Podzińska przekazała kamizelki odblaskowe do działań profilaktycznych, natomiast Burmistrz Lipian oraz Wójt Warnic ufundowali najnowszej generacji przesiewowe alkomaty policyjne, które będą wykorzystywane w codziennej służbie przez policjantów KP Lipiany oraz dzielnicowego Rewiru Dzielnicowych gminy Warnice. Ponadto Burmistrz Lipian pan Boguszewski przekazał sprzęt komputerowy w postaci kolorowej drukarki laserowej dla Komisariatu Policji w Lipianach.

         Odprawę zakończył swoim przemówieniem mł. insp. Jacek Cegieła, który również pozytywnie ocenił pracę pyrzyckich policjantów oraz osiągnięte przez nich wyniki w roku 2017. Pan Komendant podkreślił, że rok 2016 był rokiem szczególnym dla Policji ze względu na zapewnienie bezpieczeństwa podczas odbywających się w naszym kraju Szczytu Nato, Światowych Dni Młodzieży czy Przystanku Woodstock. Kończąc swoje przemówienie Pan Komendant Cegieła życzył wszystkim policjantom i pracownikom pyrzyckiej komendy efektywnej, bezpiecznej i spokojnej służby w 2017 roku.

st. sierż. Marcelina Pałaszewska
KPP w Pyrzycach


reklama
      

13 odpowiedzi na PODSUMOWANIE PRACY PYRZYCKIEJ POLICJI

 1. Anonim pisze:

  Bezpiecznej i spokojnej służby

 2. Rebe pisze:

  A ten z kozią bródką odniósł się do sprawy jak to jeden drugiego kluczem francuskim po łbie okłada a policja na to cytatem Tuska: Panie a co ja mogę? Ja nic nie mogę.Żenada. Mam wyrobione zdanie na temat pracy komendy pod wodzą tego człowieka. Pewnie opowiadał historie zielonego lasu o tym jak jest dobrze a będzie jeszcze lepiej. Dać mu medal!

 3. Anonim pisze:

  „Odprawę zakończył swoim przemówieniem mł. insp. Jacek Cegieła, który również pozytywnie ocenił pracę pyrzyckich policjantów oraz osiągnięte przez nich wyniki w roku 2017.” – proszę i można już 2017 rok został zaliczony do udanych i już podziękowania za osiągnięte wyniki cud tego Cegieły ale nie ma co się dziwić on jest od PiS-u. Propaganda sukcesu.

 4. MONITORING pisze:

  Jebany złodziejski pyrzycki zlikwidować!!!

 5. kiero pisze:

  A policjantów na ulicy nie widać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (12)