Akcja policyjna „ZNICZ 2015”

mapa590

          Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach informuje, że w okresie Święta Zmarłych tj. od dnia 30.10.2015r. do dnia 02.11.2015r. w rejonie cmentarza komunalnego w Pyrzycach ulegnie zmianie istniejąca organizacja ruchu.

          W dniu tym ul. Cmentarna będzie ulicą jednokierunkową z nakazanym kierunkiem jazdy od ul. Mickiewicza w kierunku ul. Kościuszki, oraz ul. Basenowa również będzie ulicą jednokierunkową z nakazanym kierunkiem jazdy od ul. Cmentarnej w kierunku Osiedla domków jednorodzinnych przy ul. Mickiewicza. Natomiast ulica Cmentarna zostanie zamknięta dla ruchu pojazdów od strony ulicy Kościuszki. O wszelkich zmianach informowały będą odpowiednie znaki drogowe, a w dniu 1 Listopada ruchem kierować będą policjanci.


reklama
      

           Zmiany te wprowadzone zostaną w związku ze spodziewanym znacznym zwiększeniem natężenia ruchu w rejonie cmentarzy. Nowa organizacja ruchu ma poprawić drożność jak i zapewnić większe bezpieczeństwo pieszym.

          Informujemy również, że w rejonie cmentarzy wyznaczone zostaną parkingi, na których należy pozostawiać pojazdy.

          Ponadto apelujemy do tych wszystkich zmotoryzowanych, którzy cmentarze mają blisko aby w dniu 1 Listopada nie korzystali z pojazdów i na groby udawali się pieszo. Stosowanie się do naszych zaleceń i informacji zmniejszy znacznie ruchu w rejonie samych cmentarzy a tym samym ułatwi mieszkańcom dojście do grobów.

            Wszelkie te zmiany mają służyć jednemu celowi, tj. poprawić bezpieczeństwo nam wszystkim.

          Jeszcze raz prosimy wszystkich zmotoryzowanych i pieszych uczestników ruchu drogowego o rozwagę i przestrzeganie przepisów drogowych, dla bezpieczeństwa własnego oraz innych.

mapa590


reklama
     

3 odpowiedzi na Akcja policyjna „ZNICZ 2015”

  1. Patriota pisze:

    Nie róbcie „kotylionów niepodległościowych”. Bardzo proszę. Kotylionami ozdabia się psy lub konie. Na Narodowe Święto Niepodległościowe zróbcie kokardy narodowe!

  2. Krystyna pisze:

    APELUJĘ, róbcie kotyliony, róbcie wstążeczki, róbcie kokardy i inne elementy podkreślające Święto Niepodległości. Wieszajcie flagi na drewnianych sztorcach na aluminiowych czy plastikowych ale….. wieszajcie a nie walcie focha…..no chyba że jesteście z… Mniejsza o to.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (17)