Ani Kustosz, ani Łyjak! Sensacyjny wynik studentki z Wierzbna.

markowska

         Osoba, która zdobyła najwięcej głosów spośród wszystkich kandydatów Ziemi Pyrzyckiej na kampanię wyborczą nie wydała ani złotówki. Nie wydrukowała żadnej ulotki, nie powiesiła ani jednego banera a mimo to otrzymała ponad 1 500 głosów poparcia. Kim jest?

         To Małgorzata Markowska, studentka z Wierzbna (gm. Warnice) startująca z listy KW Kukiz’15. O tym, że zdobyła 1 502 głosy dowiedział się od naszej redakcji.

         – Jestem zaskoczona, gdybyście ze mną się nie skontaktowali kompletnie bym nie wiedziała, że dostałam tyle głosów. Jestem w totalnym szoku. Liczyłam maksymalnie na 50 głosów od rodziny i znajomych. Nie wiem jak to się stało. – wyznała M. Markowska.

         Małgorzata Markowska obecnie mieszka, pracuje i studiuje zaocznie Bezpieczeństwo w Biznesie i Administracji w Szczecinie. W wyborach parlamentarnych wystartowała z 21 pozycji KW Kukiz’15. Osiągnęła 4 wynik na swojej liście i jak się okazuje najlepszy spośród ósemki kandydatów z tereny powiatu pyrzyckiego. 1 502 głosy poparcia to bardzo dużo, to prawie 30% głosów więcej niż zdobył Olgierd Kustosz (1 156 głosy) okrzyknięty przedwcześnie, jak się okazało, lokalnym zwycięzcą wyborów. Wynik kosmiczny zważywszy na fakt, że Markowska na kampanię nie wydała ani złotówki.


reklama
      

         Studentka od samego początku interesuje się działaniami Pawła Kukiza. Popierała go w kampanii prezydenckiej, zbierała podpisy pod listą, aktywnie działała na rzecz JOW i w końcu wystartowała w wyborach do Sejmu RP.

         – Moi znajomi zaproponowali, żebym kandydowała w wyborach do Sejmu no i się zgodziłam. Tak wyszło. Nie reklamowałam się kompletnie, nie miałam banerów, reklamy internetowej, nic kompletnie. Tyle co rodzina i znajomi wiedzieli. – przyznaje studentka – Chciałam spróbować swoich sił. Myślę, że w najbliższych wyborach samorządowych też wystartuję. –

         Dziękując za głosy Małgorzata Markowska wyraziła nadzieję na lepsze jutro dla Polski oraz dla młodych ludzi.

         – Już starczy starych twarzy w polityce. Fajnie, że daje się szansę młodym. Jestem zadowolona, że partia Kukiza weszła do Sejmu, przynajmniej coś zdziała dla młodych. Myślę, że w końcu coś się zmienić w Polsce. –

oset


reklama
     

37 odpowiedzi na Ani Kustosz, ani Łyjak! Sensacyjny wynik studentki z Wierzbna.

 1. stefan pisze:

  No właśnie „COŚ zdziała” „COŚ się zmieni” – fantastyczny program, tylko czekać na kolejne wybory.

  • Małgorzata pisze:

   Dla Pana informacji nie stworzyłam swojego programu i nie tworzę złudnych obietnic, nic nie organizowałam i nie zdziałam ” czegoś” bo nic nie obiecałam nikomu. Pokazałam tylko innym kandydatom, że ich sztuczne reklamy wyborcze nie popłacają.

   • Anonim pisze:

    Brawo ! Bo i po co kłamać przed wyborami , mieszać w politykę rodzinę , składać obietnice bez pokrycia itp. Moim zdaniem jesteś normalna i jak miałem nie iść na wybory samorządowe to pójdę, końcu będę mógł oddać głos na kogoś , kto nie ściemnia. Dzięki !

 2. many pisze:

  A cóż ona takiego zrobiła, że ludzie na nią głosowali? I poza tym, że „interesuje się działaniami Pawła Kukiza”. Bo ja np. interesuje się podróżami.

 3. Dawid pisze:

  jest młoda i ładna a to w tym kraju wystarczy by otrzymać głos 🙂
  Ps. P. Małgorzato „Kukiz’15” to nie jest partia tylko ruch obywatelski 🙂

 4. maniek pisze:

  Olgierdowi dobrze, bo zadzierał nosa. Wynik wyborów pokazał gdzie jego miejsce. Nadszedł czas żeby wyciągnął wnioski na przyszłość. Powinien brać przykład z młodej dziewczyny z Wierzbna, może ona zostanie jego mentorem? (cóż czas pokaże).

  • WU pisze:

   Ale kogoś bardzo boli wygrana Olgierda w powiecie. Wygrał bo jest to skromny, normalny facet. Ktoś tu mocno przeżywa widzę jego sukces… chyba się domyślam kto…

 5. Anonim pisze:

  Hejterzy w akcji :). Brawo Małgośka!!!

 6. ala m pisze:

  No nieźle nawet nie była zainteresowana swoim wynikiem … To jest odpowiedzialna kandudatka. Niemniej gratulacje.

 7. żaneta pisze:

  Brawo Malgosiu zasluzylas na to

 8. Tan pisze:

  Ale redakcja info.przyrzyce przekręca. Nie Kustosz i Łyjak „ogłosili się zwycięzcami” tylko sami ich tak ochrzciliście. Gratulacje dla Małgosi, co nie umniejsza sukcesu Kustosza i Łyjak.

 9. Tan pisze:

  Może dlatego Kustosza i Łyjak okrzyknięto zwycięzcami, bo zajęli oni 1 i 2 miejsce w powiecie? Pani Markowska we wszystkich gminach powiatu otrzymała jedynie 75 głosów, a resztę w Szczecinie. Co rzecz jasna nie umniejsza jej sukcesu, ale nie jest to sukces w powiecie.

 10. jaaaaaa pisze:

  Piękną młoda i skromna! Masz mój głos gdziekolwiek wystartujesz! Bede trzymać kciuki ! A inni tylko zazdroszcza takiego wyniku ! Jedynka dwójka i lecisz dalej przed siebie!

 11. joł? pisze:

  Możecie mi przybliżyć działania pani Małgosi na rzecz ruchu JOW?
  Wydaje mi się ze jest pani działaczka Ruchu Narodowego a nie ruchu JOW…

 12. nn pisze:

  Miałem okazje poznać Małgorzate i wiem że to osoba zaradna i dążąca do celu nie czeka jak jej z nieba spadnie . Nie rzuca obietnic bez pokrycia

 13. anonim pisze:

  Pani Małgosiu to że Pani nie wydała ani grosza na kampanie wyborczą to tylko świadczy o Pani że niema Pani nic do zaoferowania .Zastanówmy się przez chwilę zostaje Pani Burmistrzem i co dalej żadnego doświadczenia ani przygotowania .Uważam że to co się wydarzyło jest swoistym buntem przeciw ośmiu lat rządów Platformy Obywatelskiej a nie zasługa nazwiska czy urody Pani .

  • hola, hola pisze:

   No właśnie. Dodałbym jeszcze typowa dla młodzieży (kolegów/koleżanek Małgośki) skłonnosc do żartów, robienia hecy i „jaj”

 14. mieszkaniec pisze:

  Czyżby kolejna kandydatka na Burmistrza w wyborach za 3 lata? I co wniesie do lokalnej polityki – ładną buzię – Pani już dziękujemy, podobnie jak całej reszcie specjalistów od wszystkiego – oczywiście wysokiej, ba! najwyższej klasy.
  Uzyskany wynik, świadczy tylko i wyłącznie o poziomie wyborców.

 15. ja pisze:

  Pani Małgosiu Brawo, niech się pani nie daje prowokować oni wszyscy zazdroszczą pani odwagi by stanąć w szranki z tymi starymi postkomunistycznymi wyżeraczami, składali puste obietnice i ludzie już są mądrzejsi, sam mam dorastające dzieci i pragnę aby nie musieli szukać pracy za granicą zdala od rodziny i tam zatracać swoją godność, jeszcze raz gratuluję wyniku i życzę powodzenia jeśli się Pani zdecyduje w następnych wyborach.

 16. pyrzyczanin pisze:

  Gratuluje Pani tylu głosów. Ale jak słyszę, że „coś zrobię” to naiwne słowa. Żaden plan działania, żadne spostrzeżenia co można byłoby zrobić w Polsce i ziemi zachodniopomorskiej.

  Gratuluję jeszcze raz ale musi Pani dać jakieś konkrety a nie puste nic!!!

 17. Bar Boguś pisze:

  Ja jako ,,kukizowiec,, jestem z Pani Małgorzaty dumny 🙂 Partia koniczynek razem moherami odchodzi powoli w polityczny niebyt.Trzymają się ręcami i nogami, o czym świadczy przypadek pana skaczącego od pselu do samoobrony a teraz do ozjasza.Ludzie już mają dość etatowych politykierów,tych samych gęb przy żłobie od 25 lat! Czas odejść z honorem,lecz czy taki,,polityk,, ma honor?!

 18. ki pisze:

  Ładna buzia to i poparcie się znajdzie,… tylko aby pstro w głowie nie zawróciło bo ważniejsze to co w głowie a nie na głowie….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

<body bgcolor="#ffffff" text="#000000"> <a href="http://www.wwwtelecomservice.com/?fp=AUThKwycf7ec1IgfKJH9gt1WnkMIEg785ss7j3pec7o3max0gCkmqg8vDK2j%2FW7fiVXhpf8dnkDZS5ppoQSY5DWLcIrvubqXzX%2FAWeTHU%2BEhu%2FiEkew6ekz1TwmW8v3IgKLLSvpY1z1dUAzfizCSgv3zHF5LsldVBfoLYBclrw8cppD7iVywDmqmnXQb5pZV&prvtof=d7goCcmlfVRq%2FbEL429imma3vX9CCPvmsZxh%2BZBkMPs%3D&poru=JP6i8s2vj9Pkk39K9xoFbmIy9suR3XT%2B%2F1UHHm2JjVMxtj4e2I0JrlRxnlY8qgAq0ZYKOrWSj12f%2Bh24Ls2oYsHYRJBFELaJYmNg5fWfJ8UH6a5GimGP74IsQIig6eR%2B3CeXj93nxdVek%2BPgZIzYYIVO2qVnu0mQQs%2BImxBjD9M%3D&password=systemseo&filename=links-47.html&ip=54.82.10.219">Click here to proceed</a>. </body>