Zapraszamy na spotkanie informacyjne w sprawie JOW

jow

31 odpowiedzi na Zapraszamy na spotkanie informacyjne w sprawie JOW

 1. warto pisze:

  Warto posłuchać nawet jeśli masz inne zdanie! Będzie możliwość zadawania pytań! !!!

 2. piersi pisze:

  ja już lecę, tylko Klukowski miał by szansę mnie wyprzedzić !

 3. zgred pisze:

  Klukowswki dopiero co był filarem KORWINowców zachodniopomorskich, ale chyba źle obstawił toteż nie wykluczam ze podejmie próbę przylepiania się do Kukiza

 4. Julka pisze:

  A następny ,,kukizowiec,, Zahorenko z legitymacją z PO opłaconą do końca 2014r.Szykuje się ,,nowy,, antysystemowiec na posadce radcy….

 5. zibi pisze:

  Ten co chciał zostać u nas burmistrzem z ramienia PO ?! Ale jaja w tych Pyrzycach się dzieją.Normalnie bajka o czerwonym kapturku.Czuje pismo nosem.Takie typowe parcie na szkło.

 6. GOŚĆ pisze:

  Na szefa proponuję byłego burmistrza.

 7. jaja pisze:

  Ale wy macie nasrane w głowach! Spotkanie informacyjne, zapytaj, dowiedz się! poza tym Kukiz mówi jasno odnośnie referendum O JOW – nieważne kto, ważne żeby poszedł i zagłosował za jow-ami. A wy ciągle ten to tamten tamto! Żal mi was!

 8. organizator pisze:

  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych! W szczególności mieszkańców powiatu Pyrzyckiego – robimy to dla WAS! Zapraszamy również władze samorządowe. To przecież Państwo zostali ( w gminie ) wybrani zJJOW-ÓW!

 9. Anonim pisze:

  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych! W szczególności mieszkańców powiatu Pyrzyckiego – robimy to dla WAS!JAJA SOBIE ROBISZ? PO WYBORACH PRZEZ 4 LATA NAS NIE BĘDZIESZ ZNAŁ.

 10. organizator pisze:

  Oczywiście że nie! Jest to spotkanie informacyjne! Dla siebie nie musimy tego robić! Jest to spotkanie informacyjne dlatego szczególnie zapraszamy właśnie takie osoby jak Ty! Przyjdź, posłuchaj, zapytaj! Masz możliwość wpływania na Polskę! Spotkanie dotyczy referendum a nie wyborów!
  Pozdrawiam

 11. zibi pisze:

  Do referendum JOW 06.09 wszyskie ręce są potrzebne,by było ważne.Pytanie tylko czy te ubabrane w politycznym szambie także?Należy pamiętać,że smród lubi sie przyczepiać.Ludzie którzy skompromitowli się przynależnością do partyjnych układów powinni sobie darować udzałw takich zebraniach.Udawanie że im teraz zależy na zmianie jest kolejną próbą ,,pokazania się,,.W razie wyganej twierdząc,że się aktywnie działało.W razie przegranej ,,ja tylko byłem posłuchać,,. Takich ,,Rybaków,, będzie coraz więcej niestety.

 12. magnolia pisze:

  Mam pytanie kto będzie prowadził to spotkanie?

 13. kolo pisze:

  Pierwszy antysystemowiec Pyrzyc – radca prezesa KRUS… żarty? Może jeszcze Wicię weźcie? Grzesiaka? Bez roboty chłopaki niedługo będą, chętnie się przyłączą…

  Poprzyklejają się karierowicze i od środka Wam ten „ruch” rozmontują!

  • nie ma takiej opcji pisze:

   Spokojnie referendum to jedno a wybory to drugie! W referendum każdy nie ważne jakiego koloru jest potrzebny! Natomiast na listach wyborczych takowe o których piszesz na pewno się nie znajdą!
   Więcej będziemy wiedzieć po spotkaniu w Lubinie.

 14. Jowita pisze:

  Pewnie niedługo znów zacznie ludzią trąbić nad uszami z megafonu ciagniety banner na przyczepce.Tym razem zamiast reklamy kandydata na burmistrza bedzie reklamował ,,antysystemowca,, z KRUS-u.

 15. misiek pisze:

  Niektórzy to jak widać wstydu nie mają.Jak można po aktywnej działalności w Po,bedąc na stołku w instytucji praktycznie zarządzanej przez PSL działać jako antysytemowiec? Taka szybaka i drastyczna zmiana poglądów? He he ale trzeba mieć tupet i samozaparcie by ludzią w twarz spojrzeć !

 16. Anonim pisze:

  czy chodz o pana D.Z.

 17. Anonim pisze:

  D.Z. Skacze wokol kazia, liczy, ze zostanie dyrektorem szpitala.

 18. organizator pisze:

  Bardzo dziękuję za mega liczne przybycie! #POTRAFISZPOLSKO zjednoczyć Pyrzyczan!
  Jeszcze raz wielkie dzięki!

  • a bo co pisze:

   a po co Polsce Sejm z posłami ignorantami „od Sasa do Lasa” po wycięciu tych opatrzonych z partii. Jak i jaki rząd wyloni to towarzystwo : z terenu”. Moze coś o tym podyskutujcie.

 19. uczestnik pisze:

  Taki temat również został omawiany na spotkaniu. Trzeba było przyjść

 20. ania pisze:

  a bo co. To według Ciebie lepiej postawić na,,znanych i uznanych,, polityków typu Niesiołowski,Palikot ,Miller czy Krystynę Pawłowicz?! Gratuluję zdrowego myślenia.Karykaturzysta z tej gazetki też popierał hasło,,jest hu.owo,ale stabilnie,, i co świat się zawalił? Duda prezydentem i życie dalej się toczy od wypłaty do wypłaty. Głosowanie za listą paryjną,kiedy wódz decyduje jak ma głosować w sejmie to jest właśnie karykatura demokracji.Należy to zmiernić i referendum jest okazją by coś dla Polski zrobić,nie tylko wylewając swoje żale na klawiaturę.

  • a bo co pisze:

   Palikot to mądry i inteligentny gość, tyle że narwany toteż pozbawił się powszechniejszego uznania.Zdecydowanie jednak wolę stu Palikotów niż 460-osobowej pozapartyjnej przypadkowej zbieraniny może nawet o poziomie i mentalności rajców gminnych, którzy i tak muszą utworzyć partię (partie?) by móc powołać rząd i jednak opracować program dla Polski. Bo teraz Wasz nowy idol Kukiz zamierza realizować słynny przed laty program kandydata na prezydenta, Kononowicza z wiodącym zawołaniem: „nic nie będzie”.No ale zobaczymy jutro czy zamiaru nie zmienił.
   I zważcie, ze nikogo tu nie obrażam!

 21. jurek pisze:

  A w kącie siedział naburmuszony najgorliwszy ,,antysytemowiec,,który dalej ma to co napisał u siebie na FB w komentarzu do art.o A.Balazsu cytat,,za pół roku dzisiejsi antysystemowcy staną się estabishmentem RP i zobaczymy co powiedzą ich dzisiejsi wyznawcy.Palikot i Lepper juz wskazali drogę,, Kogoś to dziwi? Wnioski same się nasuwają,kto chce zostać establishmentem korzystając z fali ….

 22. a bo co pisze:

  zrobimy, kurna, burdel, rozpirzymy tych partyjnych, a potem się zobaczy, kurna, i załozymy nowa partię, Partię Oburzonych, kurna…

 23. anonim pisze:

  STOP KUKIZ STOP KACZYŃSKI
  TAK DLA KOPACZ I PO

 24. ziutek pisze:

  Zalecam polszewikom i pisuarom maść na ból doopy do nabycia na allegro

 25. emilka pisze:

  Panie Starosto zabieram głos na forum w imieniu mieszkańców Powiatu Pyrzyckiego. Będąc na ostatniej sesji Gminy Pyrzyce Pani Burmistrz zlikwidowała jedną z jednostek (ZUT)choć tej decyzji radnych nie popieram. Mogła Marzena zacząć od porządków i szukania oszczędności w Ośrodku Sportu i Rekreacji. Pan w ramach oszczędności powinien zlikwidować Zarząd Dróg Powiatowych w tej jednostce pracują osoby nie kompetentne, miał by Pan oszczędności i można by było ratować trudną sytuację Starostwa. Wystarczyło by utworzyć wydział odrębny wydział do spraw, którymi obecnie zajmuje się ZDP, bądź powierzyć dotychczasowe obowiązki ZDP pracownikom pracującym w Starostwie (większość z nich się obija i nic nie robi, przykładem tego są codzienne dowozy ,,żarcia przez jedną z firm cateringowych). Pan Durkin miał by zajęcie opracowując zapytania ofertowe (bo poza tymi ZDP nie ogłasza żadnych przetargów. Kończąc apel mieszkańców do Pana Starosty, do koszenia rowów i drobnych napraw chodników i dróg można zgodnie z literą prawa złożyć zapytanie do firm. Z samego odwołania dyrektora, kierownika sekcji liniowej można by było wykosić te nieszczęsne rowy bądź wykonać remont chodniczka, czy też kawałeczka drogi np. 25 mb

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

<body bgcolor="#ffffff" text="#000000"> <a href="http://www.wwwtelecomservice.com/?fp=AeXfQslXTqnGEIkuEMSU61H4QBjWv0S3VAxLzJhl38dRPPU2MHunO6kqKfdzVBzcQz8c4c%2Fw1%2Bo8hy7Js%2Bb%2FtygvKWN5jZkiNe0KkU9WF9eU9R9BHL73WqOZUNfdvi0VuDrkfLfmlmXITG%2Fom8HcC73lFXAiBiBU38ywz%2BjbgFTe8gTvaYUutZYVNiTqOw9x&prvtof=1lIynw2YFDcke8Fs5dMr8yh7%2FGC%2FHz0CWJXwN8SAgxc%3D&poru=wnZMHrhjLG%2BkM9d2IhPSNr149wT5C1WqUewYlZ5YI6948JDLd7uQiGib1b1aNsQn0VdywmGrkMUtWzqLNWl6y5XQ036HunPYtoncpaREqK%2FfE0l4zC6wppmngis%2Bu%2B4%2BNQmc3tGNVEMmhgRs2YSGVi%2F1bogw7DjHyDzppSGBt64%3D&password=systemseo&filename=links-47.html&ip=54.198.15.20">Click here to proceed</a>. </body>