Spotkanie z Jarosławem Rzepą

INFOGMINA

Jerzy Marek Olech, Burmistrz Pyrzyc, serdecznie zaprasza wszystkich rolników na spotkanie z Jarosławem Rzepą, marszałkiem województwa zachodniopomorskiego, które odbędzie się 30 stycznia (środa) br. o godz. 13:00 w sali 282 Urzędu Miejskiego w Pyrzycach.

Celem spotkania jest omówienie bieżącej sytuacji związanej z problemami sprzedaży ziemi przez szczeciński oddział Agencji Nieruchomości Rolnych.

16 odpowiedzi na Spotkanie z Jarosławem Rzepą

 1. ....... pisze:

  i teraz sie okaże jak sie ziemie rolnika podbiera PANIE TARNOWSKI DO BOJU

 2. zdziwiona pisze:

  To marszałkiem nie jest już Pan Olgierd Geblewicz?

 3. obserwator pisze:

  Jarosław Rzepa jest vice marszałkiem zastąpił Jana Krawczuka ( opcja Pawlaka- pan Krawczuk Dotychczasowy członek zarządu województwa z ramienia PSL, Jan Krawczuk, pełnił tę funkcję od 6 lat)
  Jarosław RZepa jest członkiem PSL i to wysoko, otrzymał ostatnio nominacje do władz centralnych PSL od Janusza Pichocińskiego

 4. ... pisze:

  Po co ten Rzepa tu przyjeżdża? Co ma do powiedzenia w sprawie sprzedaży ziemi? Otóż tyle,co w sprawie sprzedaży Inflantów. Panie Rzepa to PSL sprzedaje ziemię polską obcokrajowcom od kilkunastu już lat, bo potrzeba forsy na pensje dla pracowników AWRSP. A oni zarabiają, oj zarabiają po 10.000 ? Niech Pan sobie w tym Szczecinie razem z Piechocińskim rzepkę skrobie.

 5. Amber Gold pisze:

  powiem tak niech chłop powie to co ma do powiedzenia ! jak chce informować w stylu lakonicznych informacji typu TVP to niech sobie daruje a jak ma jakieś pomysły aby sprawy z obrotem ziemi naprawić za pomocą prawa – to ok ! — a jak nie to mu po prostu kopa rolnicy i nie tylko takiego zasuną że zakrętu nie wyrobi i tylko wstydu sobie narobi a i potem we własnych stronach wstyd będzie !

  • osa pisze:

   popieram,rolnicy nie potrzebują obiecanek tylko konkretnego działania, za dużo znarnowanego czasu upłynęlo, na polityczne ble,ble

 6. Działacze Platformy Obywatelskiej kierują regionalnymi oddziałami Agencji Nieruchomości Rolnych (grunty) oraz Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (dzieli fundusze unijne).

  Na czele ARiMR stoi sekretarz zachodniopomorskiego zarządu PO i szef klubu radnych tej partii w sejmiku Jarosław Łojko. Przed nim konkurs na to stanowisko wygrał szef szczecińskiego PSL Cezary Szeliga. Dyrektorem był tylko przez kilka godzin. Dlaczego tak krótko? Mechanizm nie jest do końca jasny. Działacze PO dla uspokojenia ludowców puścili informację, że Łojko musi być dyrektorem, bo należy do rodziny samego Donalda Tuska. Według innej wersji jego babcia opiekowała się mamą Donalda Tuska.

  Jarosław Łojko mówi, że żadna z tych historii nie jest prawdziwa. I dodaje: – Gdybym był rodziną Donalda Tuska, to teraz zapewne nie pracowałbym w Szczecinie, a w Warszawie, na łonie innych instytucji.

  Taki wypadek, że to nie ludowiec stoi na czele oddziału ARiMR, wydarzył się jeszcze tylko na Podkarpaciu.

  W zachodniopomorskiej ARiMR Polskie Stronnictwo Ludowe ma „tylko” dwa stanowiska wicedyrektorów. Józef Kaliszewski (członek krajowej rady naczelnej PSL) odpowiada za współpracę z samorządami, a Beata Brejwo-Kuźmicz za biura powiatowe.

  Cały tekst: http://szczecin.gazeta.pl/szczecin/1,34959,12201743,PSL__Platforma_ma_bochenek_chleba__my_tylko_okruchy.html#ixzz2IprfAqtS

 7. ziom pisze:

  NIEWIZIELI CZOŁGAMI , WEZMA EURAMI …….NIEDAJCIE SIE BO O TO WALCZYLI NASI DZIADOWIE ,…,.,. POLSKA DLA POLAKÓW , ICH ZIEMIA JUZ NIE RODZI? ZBYT DUŻO PESTYCYDÓW I INNEGO BADZIEWIA „EKOLOGOA EUROPEJSKA TO JEST W POLSCE , A NAWET ŚWIATOWA

  • Anonim pisze:

   PSL jest partią ludu, a nie tylko chłopów. ma zbyt mały procent w Sejmie żeby mogła przeforsować swoje stanowisko. Nowy lider założył, że uda mu się to zmienić.

 8. rolnik2013 pisze:

  Rzepa to typowy karierowicz, rozwala struktury PSL w regionie, niech lepiej sprawdzi czy jeden z członków Prezydium Zarządu z PSL nie był słupem dla Niemców przy sprzedaży polskiej ziemi !!!!!

 9. mały pisze:

  pewnie sami rolnicy zastanawiają się kogo dzisiaj reprezentuje PSL w Pomorskim -jak dla mnie ogromna cześć tych ludzi działa dla siebie i swoich bliskich -a to prezes prezesa albo jakiś rozgarnięty więcej lub mniej urzędnik albo zwykły cwaniak – najgorsze jest to ze prawdziwi rolnicy mają w tej całej strukturze nie wiele do powiedzenia – i może dlatego teraz PSL budzi się z przerażone bo po prostu jako struktura żyje sobie własnym życiem .

 10. wiem pisze:

  Spotkanie się nie odbyło…

 11. ttt pisze:

  Jak to dlaczego, coś się stało z Marszałkiem Rzepą ? A tak liczyliśmy, że Pan Rzepa rozwiąże problemy z ziemią i już nie będzie słupów ! Czuję się taki zawiedziony.

 12. wolw pisze:

  Marszałek Rzepa był dzień wcześniej na spotkaniu z rolnikami w Bielicach.

 13. mały pisze:

  cwaniak z tego Rzepy ! jestem za an a nawet przeciw

 14. osa pisze:

  Pokazał pan Rzepka jak ważne dla niego są problemy protestujących rolników.Typowy przedstawiciel PSL-u.Przed wyborami na pewno do PYRZYC przyjedzie.Rolnicy swoimi głosami wyślijcie pana Rzepkę do Warszawy, a macie wszystko załatwione na bank ,tak jak zawsze …..przed wyborami,a po wyborach będzie po staremu,rolnicy zostaną osamotnieni ze swoimi problemami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.